MIKROTIK RouterBOARD Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM + SwOS (24x GLAN; 2x SFP+) rack
Kód: CSS326-24G-2S-RM
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
tabulka datové propustnosti
Specifications
| Details | |
|---|---|
| Product code | CSS326-24G-2S+RM |
| Dimensions | 440 x 144 x 44 mm |
| Operating System | SwOS |
| Storage size | 2 MB |
| Storage type | FLASH |
| Tested ambient temperature | -20°C to 70°C |
| Suggested price | $139.00 |
Powering
| Details | |
|---|---|
| PoE in | Passive PoE |
| PoE in input Voltage | 10-30 V |
| Number of DC inputs | 2 (DC jack, PoE-IN) |
| DC jack input Voltage | 10-30 V |
| Max power consumption | 19 W |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| 10/100/1000 Ethernet ports | 24 |
Fiber
| Details | |
|---|---|
| SFP+ ports | 2 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prepínače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.68 kg |
| EAN: | 4752224002334 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
