MIKROTIK RouterBOARD hAP ax lite + L4 (800MHz; 256MB RAM, 4xGLAN switch, 1x 2,4GHz 802.11ax plastic case, power supply)
Kód: L41G-2AXD
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
tabulka datové propustnosti
Specifications
| Details | |
|---|---|
| Product code | L41G-2axD |
| Architecture | ARM |
| CPU | IPQ-5010 |
| CPU core count | 2 |
| CPU nominal frequency | 800 MHz |
| Switch chip model | MT7531BE |
| RouterOS license | 4 |
| Operating System | RouterOS v7 |
| Size of RAM | 256 MB |
| Storage size | 128 MB |
| Storage type | NAND |
| MTBF | Approximately 100'000 hours at 25C |
| Tested ambient temperature | -40°C to 70°C |
Wireless capabilities
| Details | |
|---|---|
| Wireless 2.4 GHz Max data rate | 574 Mbit/s |
| Wireless 2.4 GHz number of chains | 2 |
| Wireless 2.4 GHz standards | 802.11b/g/n/ax |
| Antenna gain dBi for 2.4 GHz | 4.3 |
| Wireless 2.4 GHz chip model | IPQ-5010 |
| Wireless 2.4 GHz generation | Wi-Fi 6 |
| WiFi speed | AX600 |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| 10/100/1000 Ethernet ports | 4 |
Powering
| Details | |
|---|---|
| Number of DC inputs | 1 |
| Max power consumption | 8 W |
| Cooling type | Passive |
Certification & Approvals
| Details | |
|---|---|
| Certification | CE, FCC, IC, EAC, ROHS |
| IP | 20 |
Other
| Details | |
|---|---|
| Mode button | Yes |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Routery |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.38 kg |
| EAN: | 4752224008480 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
