Montážny držiak počítača HP B250
Kód: 8RA46AA
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Montážna konzola pre počítač HP B250
Parametre
| Hardvérová kompatibilita | Montážna konzola pre počítač HP B250 je kompatibilná s monitorom HP P27q G4 QHD s nastaviteľnou výškou. Monitor HP P22h G4 FHD; Monitor HP P24h G4 FHD; Monitor HP P24q G4 QHD s nastaviteľnou výškou; Monitor HP P27h G4 FHD |
|---|---|
| Rozmery (š x h x v) | 11,5 x 18,13 x 5,7 cm |
| Hmotnosť | Približne 505 g |
| Záruka | Obmedzená záruka jeden rok |
| Obsah balenia | Montážna konzola pre počítač HP B250; 700 mm kábel DisplayPort™; Skrutky 4 x 6 mm; Skrutky 4 x 10 mm; Skrutky TR; Stručná inštalačná príručka |
| Krajina pôvodu | China |
| Poznámka [01] | [1] Kompatibilné s monitormi HP P22h, P24h a P27h G4, predáva sa samostatne. |
| Právne vyhlásenia | Skutočný produkt sa môže líšiť od obrázku. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| EAN: | 194441689624 |
| Typ príslušenstva: | Ostatné |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
