MSI PC AIO PRO AP222T 14M-623EU, Pentium G7400, 21.5" FHD Touch,8GB,128 GB SSD,Intel UHD,W11Pro,White
Kód: PRO AP222T 14M-623EU
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
PRO AP222T 13M All in One
Séria PRO AP222T, ktorá intuitívne kliká prstami na to, čo potrebujete, je vybavená technológiou 10bodového dotyku, ktorá poskytuje väčšiu flexibilitu a viac možností použitia.

Špecifikácie
| Technické Špecifikácie | |
|---|---|
| CPU | Intel Pentium G7400 |
| OS | Windows 11 Pro |
| Chipset | Intel H610 |
| Grafika | Intel UHD Graphics |
| Úložisko | 128 GB SSD PCIe GEN3x4 bez DRAM NVMe |
| Pamäť | 1x SODIMM DDR4 4GB |
| Displej | 21.5" 1920x1080 (FHD) IPS 14ms |
| Audio reproduktory | 2x 2W |
| Vstupy/Výstupy | 1x USB 3.2 Gen 1 Type C 1x USB 3.2 Gen 1 Type A 2x USB 3.2 Gen 2 Type A (R) 2x USB 2.0 Type A (R) 2x RJ45 1x HDMI in 1x čítačka kariet 1x COM Port |
| Audio | Realtek ALC897 |
| LAN | Realtek RTL8111H |
| Bezdrôtové technológie | INTEL/9462.NGWG.NV 802.11ac 1x1+BT Bluetooth 5.0 |
| AC Adaptér | 120W |
| Polohovanie | -5° ~ 15° |
| Certifikácie | FCC, CB/CE, UL & CUL, VCCI, RCM |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmery | 499.25 x 209.37 x 372.96 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | All In One |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 8.45 kg |
| EAN: | 4711377411240 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Typ procesora: | Intel Pentium |
| Model procesoru: | Intel Pentium G7400 |
| Grafický čip: | Intel UHD |
| Velikost paměti RAM (GB): | 4 |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje ("): | 21.5 |
| Rozlíšenie: | 1920×1080 (Full HD) |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 128 |
| Rozhranie: | LAN (RJ-45), USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1, SD karta, HDMI, USB 2.0, 3.5mm Jack, LAN, USB Type-C |
| Výbava PC: | Dotyková obrazovka, Integrovaná GPU, Čítačka kariet, Wi-Fi, BlueTooth, Webkamera, Integrovaný reproduktor |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
