MSI VGA NVIDIA GeForce RTX 3050 VENTUS 2X E 6G OC, 6G GDDR6, 1xDP, 2xHDMI
Kód: RTX 3050 VENTUS 2X E 6G OC
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
MSI RTX 3050 VENTUS 2X 6G OC
VENTUS prináša dizajn zameraný na výkon, ktorý zachováva to nevyhnutné na splnenie akéhokoľvek úlohy. Schopné usporiadanie dvoch ventilátorov v pevnom priemyselnom dizajne umožňuje tejto ostro vyzerajúcej grafickej karte začleniť sa do akéhokoľvek systému.
GeForce RTX™ 3050 6GB je postavená na architektúre NVIDIA Ampere s vyhradenými jadrami Ray Tracing, AI Tensor Cores a vysokorýchlostnou pamäťou G6. Prejdite na GeForce RTX.

Špecifikácie
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | GeForce RTX™ 3050 |
| Takt jadra | 1492 MHz |
| CUDA jadrá/Stream procesory | 2304 |
| Pamäť | |
| Takt pamäte | 14 Gbps |
| Kapacita pamäte | 6 GB |
| Typ pamäte | GDDR6 |
| Pamäťová zbernica | 96-bit |
| Smerovanie karty | PCIe 4.0 |
| Výstup | |
| Maximálne rozlíšenie digitálneho výstupu | 7680x4320 |
| Monitorov súčasne | 3 |
| DisplayPort | 1x |
| HDMI | 2x |
| Veľkosť | |
| Veľkosť karty | 189 x 109 x 42 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Spotreba energie | 70W |
| Odporúčaná výkon napájacieho zdroja | 300W |
| Napájacie konektory | 1x 8-pin |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežné grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| EAN: | 4711377265591 |
| Výrobca procesora graf. karty: | nVidia |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 3050 |
| Použití grafické karty: | Herní |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 6 |
| Typ paměti: | GDDR6 |
| Šířka sběrnice (bit): | 96 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 4.0 |
| Počet DP portů: | 1 |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktívne |
| Počet ventilátorů: | 2 |
| Funkce: | G-Sync |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
