MSI VGA NVIDIA GeForce RTX 5070 12G GAMING TRIO OC, RTX 5070, 12GB GDDR7, 3xDP, 1xHDMI
Kód: RTX 5070 12G GAMING TRIO OC
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
MSI RTX 5070 12G GAMING TRIO OC
GAMING TRIO je neohrozený a odvážny a poskytuje vysoký výkon pri hraní aj tvorbe obsahu. Kombinuje divoký vzhľad s pokročilými technológiami chladenia, čo z neho robí neochvejný spojenca na hernom bojisku. GAMING TRIO je ideálnou voľbou pre hráčov, ktorí sa snažia zo seba vydať všetko.
- Pohon z architektúry NVIDIA Blackwell a DLSS 4
- Takty jadra:
- Extrémny výkon: 2625 MHz (MSI Center)
- Boost: 2610 MHz
- TRI FROZR 4 Tepelný dizajn: Vnútorná teplota: 1,5 °C: Vylepšené ventilátory, riadenie prúdenia vzduchu a tepelné konštrukcie zabezpečujúce vynikajúce chladenie a tichší chod.
- Ventilátor STORMFORCE: Sedem lopatiek ventilátora, textúrovanie tvaru pazúrov a kruhový oblúk sú navrhnuté pre optimálne prúdenie vzduchu s minimálnym hlukom.
- Poniťovaná medená základová doska: Základová doska z poniťovanej medi rýchlo zachytáva a odvádza teplo z GPU a pamäte.
- Trubky jadra majú štvorcový dizajn, ktorý maximalizuje kontakt s základovou doskou GPU pre optimálne riadenie tepla.
- Kovová zadná doska: Vyztužujúca kovová zadná doska s otvormi pre prúdenie vzduchu a teplými podložkami zlepšuje chladenie.
- Zakrivenie Wave Curved 4.0: Presne navrhnuté vlnové hrany s dizajnom s vysokým a nízkym žebrovaním zlepšujú prúdenie vzduchu a znižujú turbulence.
- Vzdušné antegrádne žiarovitosť 2.0: Žebra majú výrez tvaru písmena V a dizajn s vysokým znížením v mieste prechodu prúdu vzduchu, čím optimalizujú účinnosť prúdenia.
- Stredisko MSI: Exkluzívny softvér MSI Center umožňuje sledovať, ladiť a optimalizovať produkty MSI v reálnom čase.
- Softvér Afterburner preberá plnú kontrolu vďaka najuznávannejšiemu a najpoužívanejšiemu softvéru na pretaktovanie grafických kariet na svete.

Špecifikácie
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | GeForce RTX 5070 |
| Takt jadra | Extreme Performance: 2625 MHz (MSI Center) Boost: 2610 MHz |
| CUDA jadrá/Stream procesory | 6144 |
| Pamäť | |
| Takt pamäte | 28 Gbps |
| Kapacita pamäte | 12 GB |
| Typ pamäte | GDDR7 |
| Pamäťová zbernica | 192-bit |
| Zbernica karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximálne rozlíšenie digitálneho výstupu | 7680x4320 |
| Monitorov súčasne | 4 |
| DisplayPort | 3x |
| HDMI | 1x |
| Veľkosť | |
| Veľkosť karty | 338 x 140 x 50 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Spotreba energie | 250 W |
| Odporúčané napájanie zdroja | 650 W |
| Napájacie konektory | 1x 16-pin |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežné grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.69 kg |
| EAN: | 4711377303927 |
| Výrobca procesora graf. karty: | nVidia |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 5070 |
| Použití grafické karty: | Herní |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 12 |
| Typ paměti: | GDDR7 |
| Šířka sběrnice (bit): | 192 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 5.0 |
| Počet DP portů: | 3 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktívne |
| Počet ventilátorů: | 3 |
| Funkce: | G-Sync |
| Podsvícení: | ARGB |
| Typ zbernice grafickej karty: | PCIe |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
