MSI VGA NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 16G VENTUS 3X OC, RTX 5070 Ti, 16GB GDDR7, 3xDP, 1xHDMI
Kód: RTX 5070 TI 16G VENTUS 3X OC
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
MSI RTX 5070 Ti 16G VENTUS 3X OC
Spoločnosť VENTUS sa zameriava na to najdôležitejšie, aby zvládla každú výzvu. Jej účinné tepelné riešenie je uzavreté v odolnom kryte s neutrálnou estetikou, vďaka čomu sa táto elegantná grafická karta bez problémov začlení do každej zostavy.

Špecifikácie
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | GeForce RTX 5070 Ti |
| Takt jadra | Extreme Performance: 2497 MHz (MSI Center) Boost: 2482 MHz |
| CUDA jadier | 8960 |
| Pamäť | |
| Takt pamäte | 28 Gbps |
| Kapacita pamäte | 16 GB |
| Typ pamäte | GDDR7 |
| Pamäťová zbernica | 256-bit |
| Zbernica karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximálne rozlíšenie digitálneho výstupu | 7680x4320 |
| Monitorov súčasne | 4 |
| DisplayPort | 3x |
| HDMI | 1x |
| Veľkosť | |
| Veľkosť karty | 303 x 121 x 49 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Spotreba energie | 300 W |
| Odporúčaný výkon zdroja | 750 W |
| Napájacie konektory | 1x 16-pin |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežné grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.55 kg |
| EAN: | 4711377301589 |
| Výrobca procesora graf. karty: | nVidia |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 5070 Ti |
| Použití grafické karty: | Herní |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 16 |
| Typ paměti: | GDDR7 |
| Šířka sběrnice (bit): | 256 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 5.0 |
| Počet DP portů: | 3 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktívne |
| Počet ventilátorů: | 3 |
| Funkce: | G-Sync |
| Typ zbernice grafickej karty: | PCIe |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
