Myš ASUS ROG GLADIUS II CORE (P507), čierna
Kód: 90MP01D0-B0UA00
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ROG GLADIUS II CORE
Ľahká, ergonomická, drôtová optická herná myš ROG Gladius II Core so snímačom s rozlíšením 6200 dpi, exkluzívnym dizajnom spínacej zásuvky ROG a osvetlením Aura Sync
- Klasická ergonómia ROG Gladius s diskrétnymi ľavými a pravými tlačidlami, ľahkou konštrukciou a odolnými protišmykovými bočnými úchytmi s vyleptaným ikonickým totemom ROG
- Optický senzor PAW3327 hernej triedy s rozlíšením až 6200 DPI na rýchle a presné sledovanie
- Exkluzívna konštrukcia spínacej zásuvky ROG na zmenu odporu pri kliknutí a predĺženie životnosti myši
- Intuitívny softvér ASUS Armoury II na jednoduché prispôsobenie tlačidiel, výkonu a nastavení osvetlenia
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Pripojenie | USB 2.0 |
| Senzor | PMW3327 |
| Rozlíšenie | 200-6200 |
| Maximálna rýchlosť | 220IPS |
| Maximálne zrýchlenie | 30g |
| Rýchlosť hlásenia USB | 1000 Hz |
| Typ prepínača L/R | D2F-01F(50M) |
| Tlačidlo | 6 programovateľných tlačidiel |
| AURA Sync | Áno |
| Tvar | Praváci |
| štýl uchopenia | Úchop dlaňou Úchop pazúrom Úchop končekmi prstov |
| Kábel | 1 x 2-metrový opletený kábel USB |
| OS | Windows 10 |
| Softvér | Armoury II Armoury Crate |
| Rozmery | 126 x 67 x 45 mm |
| hmotnosť bez kábla | 92.5g |
| Farba | Čierna |
| Obsah | 1 x myš, používateľská dokumentácia, záručný list |
.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 4718017329729 |
| Rozlíšenie myši (dpi): | 6200 |
| Štyri a viac tlačidiel myši: | Áno |
| Technológia snímamia myši: | Optická |
| Herné prevedenie: | Áno |
| Rozhranie myši: | Káblová USB |
| Typ myši: | Herná |
| Farba myši: | Čierna |
| Podsvietenie myši: | Áno |
| Prevedenie: | Pre pravákov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
