Myš HP - 320M Myš, drôtová
Kód: 9VA80AA-AC3
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Káblová myš HP Desktop 320M
Parametre
| Názov produktu | Káblová myš HP Desktop 320M |
|---|---|
| Číslo produktu | 9VA80AA |
| Funkcie displeja | Kompatibilné s počítačmi s voľným portom USB. |
| Prehľad | Pracujte efektívne a zvyšujte svoju každodennú produktivitu s pohodlnou a spoľahlivou káblovou myšou HP Desktop 320M. |
| Popis konektora | USB |
| Rozmery (š x h x v) | 10,38 x 6,34 x 3,55 cm |
| Hmotnosť | 75,8 g |
| Kompatibilné operačné systémy | Windows 7; Windows 11; Windows 10; Windows 8 |
| Minimálne požiadavky na systém | Windows 11; Windows 10 (64-bitový a 32-bitový); (UWP) RS4 a novšia verzia |
| Hardvérová kompatibilita | Kompatibilné s počítačmi s voľným portom USB. |
| Záruka | Jednoročná obmedzená záruka. |
| Obsah balenia | Myš; Stručný inštalačný leták; Záručný list; Oznámenie o produkte |
| Krajina pôvodu | Vyrobené v Číne |
| Poznámka [01] | [1] Externé napájacie zdroje, napájacie káble, káble a periférne zariadenia nie sú vyrobené z materiálov s nízkym obsahom halogenidov. Náhradné diely zakúpené po dodaní nemusia byť vyrobené z materiálov s nízkym obsahom halogenidov. |
| Poznámka [02] | [2] Vybrané utierky pre domácnosť možno bezpečne používať až na 1 000 čistení myši HP Elite Presenter, klávesnice HP Premium (bezdrôtovej aj USB) a káblovej klávesnice a myši HP Desktop 320: Dezinfekčné postupy nájdete v pokynoch výrobcu utierok. Príručku čistenia produktov HP s utierkami testovanými spoločnosťou HP nájdete v dokumente Ako dezinfikovať zariadenie HP. |
| Právne vyhlásenia | Skutočný produkt môže byť iný ako na obrázku. © Copyright 2019 HP Development Company, L.P. Informácie uvedené v tomto dokumente sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Jediné záruky, ktoré sa vzťahujú na produkty a služby HP, sú záruky uvedené v záručných dokumentoch dodaných s príslušnými produktami a službami. Žiadne informácie nemožno považovať za dodatočnú záruku. Spoločnosť HP nenesie žiadnu zodpovednosť za technické ani redakčné chyby či nedostatky v tomto dokumente. Windows je registrovaná ochranná známka alebo ochranná známka spoločnosti Microsoft Corporation v USA a iných krajinách. Všetky ďalšie ochranné známky sú majetkom príslušných vlastníkov. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 194850063046 |
| Rozhranie myši: | Drôtová USB |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 3 tlačidlová, S kolesom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
