Napájací zdroj CHIEFTEC SFX CSN-550C 550W, 80+ Gold, plný rozsah, správa káblov
Kód: CSN-550C
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Tento malý zdroj SFX prekvapí obrovským výkonom a neuveriteľným výkonom 550 W. Už nebudete mať zbytočné káble, pretože je vybavený systémom na správu káblov a certifikáciou 80plus gold. 80 mm ventilátor Ultra Silent je ideálny na chladenie napájacieho zdroja.
Špecifikácie:
Výkon
| Vstup striedavého prúdu: | 100V-240V / 6A |
| Frekvencia: | 47-63 Hz |
| +5V: | 15A |
| +3,3V: | 18A |
| +5 V a +3,3 V spolu: | 90W |
| +12V 1: | 45,8A |
| +12V 2: | NEUPLATŇUJE SA |
| +12 V 1 A +12 V 2 kombinované: | NEUPLATŇUJE SA |
| +12V 3: | NEUPLATŇUJE SA |
| +12V 4: | NEUPLATŇUJE SA |
| +12V 3 a +12V 4 spolu: | NEUPLATŇUJE SA |
| P.F.: | >0,9 |
| -12V: | 0,3A |
| +5VSB: | 3,0A |
| Maximálne zaťaženie: | 550W |
Modulárny kábel
| 20+4PIN ATX: | 1 |
| SATA: | 4 |
| MOLEX: | 3 |
| Disketa: | 1 |
| 4PIN 12V: | - |
| 8PIN 12V: | - |
| 8PIN (4+4) 12V: | 1 |
| 6PIN PCIe: | - |
| 8PIN (6+2) PCIe: | 2 |
Funkcie
| Spezifikácia: | ATX 12V 2.3 |
| Formálny faktor: | SFX |
| Účinnosť: | > 90% |
| Rozmery (DxŠxV): | 100 mm x 125 mm x 64 mm |
| PFC: | Aktívny PFC (0,9) |
| Ventilátor: | 80 mm tichý ventilátor |
| Bezpečnosť: |
|
| Záruka: | 24 mesiacov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.88 kg |
| EAN: | 4710713235762 |
| Výkon zdroje (W): | 550 |
| Formát zdroja: | SFX |
| Konektory: | 8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex, FDD |
| Konektory pre základnú dosku: | ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž: | Ne |
| Efektivita zdroje: | 80 Plus Gold |
| Podsvícení: | Bez podsvícení |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
