Nokia 230 Dual SIM 2024 Black
Kód: 286952889
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Strong. Sleek. Battery for weeks * FM radio (Wired/Wireless)
Operační systém: S30+
Procesor: Unisoc 6531F
Uživatelská paměť: 16 MB + 8 MB (ROM/RAM), Micro SD slot up to 32 GB
Displej - úhlopříčka [palce]: 2.8” QVGA IPS
Displej - rozlišení [pix]: 240 × 320
Dotykový displej: Ne
Klávesnice: Ano
Podporované sítě: GSM/GPRS 900, 1800
Konektivita: *Dual SIM/ 4FF + 4FF *Bluetooth (5.0), USB type C and 3.5 mm AV jack
Fotoaparát: 2MP with LED flash front + 2MP with LED flash as rear
Baterie: *Kapacita [mAh]: 1450 mAh battery * Standby up to 27 days
Rozměry [mm]: 124.6 x 53.4 x 10.9 mm
Hmotnost [g]: 187
Obsah balení: *Device *Battery *Quick guide *Headset (optional) - NO in Europe
Záruka: 24 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mobilné telefóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| EAN: | 6438409094865 |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Ne |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Nie |
| NFC: | Nie |
| Typ úložiska: | Micro SD |
| Verzia operačného systému: | Neuvedeno |
| Veľkosť displeja ("): | 2,8 |
| Rozlíšenie displeja (pix): | 320x240 |
| GPS: | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Velikost SIM: | nano |
| Funkcia Dual SIM: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Záruka: | 2 roky |
| Pamäť RAM (GB): | Do 1 |
| Pevný disk - paměť (GB): | do 4 |
| Barva - přesná: | Černá |
| FM rádio: | Ano |
| HW klávesnica: | Ano |
| Zadní fotoaparát (Mpx): | Do 2 |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Ano |
| Přední fotoaparát (Mpx): | Do 2 |
| Model: | 230 Dual SIM 2024 |
| Modelová řada: | Nokia 230 2024 |
| Kapacita batérie (mAh): | 1450, od 2000 do 3990 mAh |
| Konektor datový/napájací: | USB-C |
| Model CPU: | Unisoc 6531F |
| Voděodolnost: | Ne |
| Outdoorový: | Ne |
| Typ displeja: | IPS/PLS |
| Odolnosť: | Ne |
| Operační systém: | Jiný(vlastní OS) |
| Funkce rychlonabíjení zařízení: | Ne |
| Max velikost paměťové karty: | 32GB |
| Glonass, Beidou, Galileo: | Ne |
| A-GPS: | Ne |
| Počet objektivů (zadních): | 1 |
| Počet objektivů (předních): | 1 |
| Odemykání obličejem: | Ne |
| Výška (mm): | 124,6 |
| Šířka (mm): | 53,4 |
| Hloubka (mm): | 10,9 |
| Bluetooth verze: | 5.0 |
| Barva: | Černá |
| Konfigurace slotů/karet: | 2x SIM + paměťová karta (MicroSD) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
