Nokia 3210 4G Dual SIM 2024 Gold
Kód: 1GF025CPD4L03
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Důležité jsou maličkosti Moderní funkční telefon s Bluetooth. Vejde se do každé kapsy. *MP3 Player, FM rádio (Wired/Wireless)
Operační systém: S30+
Procesor: T107
Uživatelská paměť [MB]: 128 MB
Velikost RAM [MB]: 64 MB (ROM/RAM)
Paměťové karty: Micro SD slot - 32 GB
Displej - úhlopříčka [palce]: 2.4”
Displej - rozlišení: QVGA
Dotykový displej: Ne
Klávesnice: Ano
Podporované sítě: GSM/GPRS 900/1800, WCDMA, LTE Cat1
Konektivita: *Dual SIM/Single SIM (4FF + 4FF) *Bluetooth® (5.0), USB Type-C, 3.5mm AV jack
Fotoaparát: 2MP camera
Baterie: *Kapacita [mAh]: 1450 * 9.8 h doba hovoru
Rozměry [mm]: 122 x 52 x 13.14 mm
Záruka: 24 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mobilné telefóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 6438409086853 |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Nie |
| NFC: | Nie |
| Typ úložiska: | Micro SD |
| Verzia operačného systému: | Neuvedeno |
| Veľkosť displeja ("): | 2,4 |
| Rozlíšenie displeja (pix): | 320x240 |
| Bluetooth: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Max doba hovoru (hod): | 9 |
| Velikost SIM: | nano |
| Funkcia Dual SIM: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Záruka: | 2 roky |
| Datové sítě: | 4G LTE |
| Pamäť RAM (GB): | Do 1 |
| Pevný disk - paměť (GB): | do 4 |
| Barva - přesná: | Zlatá |
| FM rádio: | Ano |
| HW klávesnica: | Ano |
| Zadní fotoaparát (Mpx): | Do 2 |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Ano |
| Přední fotoaparát (Mpx): | Nemá |
| Model: | 3210 4G 2024 |
| Modelová řada: | Nokia 3210 4G 2024 |
| Kapacita batérie (mAh): | 1450, od 2000 do 3990 mAh |
| Konektor datový/napájací: | USB-C |
| Model CPU: | T107 |
| Voděodolnost: | Ne |
| Outdoorový: | Ne |
| Operační systém: | Jiný(vlastní OS) |
| Max velikost paměťové karty: | 32GB |
| Počet objektivů (zadních): | 1 |
| Počet objektivů (předních): | Nemá přední fotoaparát |
| Clona přední foto (nejmenší): | Nemá |
| Odemykání obličejem: | Ne |
| Výška (mm): | 122 |
| Šířka (mm): | 52 |
| Hloubka (mm): | 13,14 |
| Bluetooth verze: | 5.0 |
| Barva: | Zlatá |
| Konfigurace slotů/karet: | 2x SIM + paměťová karta (MicroSD) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
