Nokia 6310 Dual SIM 2024 Black
Kód: 286953563
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Ikonické křivky původního telefonu se skvělými novými funkcemi (a taky některými starými, bez kterých bychom se neobešli). Nová Nokia 6310 má ikonickou siluetu původního modelu s několika skvělými vychytávkami, jako je velký zaoblený displej, vylepšená čitelnost a přístupnost, a k tomu řada klasických funkcí, které znáte a máte rádi: bezdrátové FM rádio, působivá baterie, která vydrží na jedno nabití i několik týdnů... Nokia 6310 je váš starý známý telefon připravený na moderní dobu. *FM radio (Wired/Wireless)Operační systém: S30+
Procesor: Unisoc 6531F
Uživatelská paměť: 16 MB
Velikost RAM: 8 MB (ROM/RAM)
Paměťové karty: Micro SD slot up to 32 GB
Displej - úhlopříčka [palce]: 2.8” IPS
Displej - rozlišení [pix]: QVGA 240 x 320
Dotykový displej: Ne
Klávesnice: Ano
Podporované sítě: GSM/GPRS 900,1800
Konektivita: *Dual SIM/ 4FF + 4FF *Bluetooth (5.0), USB type C, and 3.5mm AV jack
Fotoaparát: 0.3 Mpxl with Torch as flash
Baterie: *Kapacita [mAh]: 1450 mAh battery * Standby up to 27 days
Rozměry [mm]: 135.5 x 56 x 14.1 mm
Obsah balení: *Device *Battery *Quick guide *Headset (optional) - NO in Europe
Záruka: 24 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mobilné telefóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 6438409094971 |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Ne |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Nie |
| NFC: | Nie |
| Typ úložiska: | Micro SD |
| Verzia operačného systému: | Neuvedeno |
| Veľkosť displeja ("): | 2,8 |
| Rozlíšenie displeja (pix): | 320x240 |
| GPS: | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Velikost SIM: | nano |
| Funkcia Dual SIM: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Záruka: | 2 roky |
| Pamäť RAM (GB): | Do 1 |
| Pevný disk - paměť (GB): | do 4 |
| Barva - přesná: | Černá |
| FM rádio: | Ano |
| HW klávesnica: | Ano |
| Zadní fotoaparát (Mpx): | Do 2 |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Ano |
| Přední fotoaparát (Mpx): | Nemá |
| Model: | 6310 Dual SIM 2024 |
| Modelová řada: | Nokia 6310 2024 |
| Kapacita batérie (mAh): | 1450, od 2000 do 3990 mAh |
| Konektor datový/napájací: | USB-C |
| Model CPU: | Unisoc 6531F |
| Voděodolnost: | Ne |
| Outdoorový: | Ne |
| Typ displeja: | IPS/PLS |
| Odolnosť: | Ne |
| Operační systém: | Jiný(vlastní OS) |
| Funkce rychlonabíjení zařízení: | Ne |
| Max velikost paměťové karty: | 32GB |
| Glonass, Beidou, Galileo: | Ne |
| A-GPS: | Ne |
| Počet objektivů (zadních): | 1 |
| Počet objektivů (předních): | Nemá přední fotoaparát |
| Clona přední foto (nejmenší): | Nemá |
| Odemykání obličejem: | Ne |
| Výška (mm): | 135,5 |
| Šířka (mm): | 56 |
| Hloubka (mm): | 14,1 |
| Bluetooth verze: | 5.0 |
| Barva: | Černá |
| Konfigurace slotů/karet: | 2x SIM + paměťová karta (MicroSD) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
