Notebook Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6 (16GB) (Touchscreen)
Kód: 15230105
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Procesor: Intel® Core™ i5-1145G7 2.60 GHz [Max. Turbo Frequency 4.40 Ghz] Pamäť RAM: 16GB LPDDR4 Onboard SSD: 256GB (M.2) Optická mechanika: Bez mechaniky Uhlopriečka displeja: 14" (35,5 cm) Rozlíšenie displeja: WUXGA (1920 x 1200) Webcam: Webcam Grafická karta: Intel Iris Xe Graphics Sieťová karta: Vstavaná Gigabit Operačný systém: Windows 11 Pro Konektory externé: 1 x Audio Jacks (3,5 mm) Konektory externé: 2 x USB Type-C with Thunderbolt 4 Konektory externé: 1 x HDMI 2.0 Konektory externé: 2 x USB 3.2 Gen 1 Dotyková obrazovka: Dotyková obrazovka Rad procesora: Intel Core i5 Generácia procesorov: 11. Generácia Boxed: Boxed Typ pamäte RAM: DDR4 Kapacita pamäte RAM: 16GB Pen for touchscreen: Pen for touchscreen Vek produktu: 2022 Rozmery: 223 mm x 314 mm x 15 mm Hmotnosť: 1.399 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 0196118402062 |
| Procesor: | i5-1145G7 x |
| Pamäť RAM: | 16GB LPDDR4 Onboard x |
| SSD: | 256GB (M.2) x |
| Optická mechanika: | Bez mechaniky x |
| Uhlopriečka displeja: | 14" (35,5 cm) x |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 x |
| Webcam: | Webcam x |
| Grafická karta: | Intel Iris Xe x |
| Sieťová karta: | LAN 1G x |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro x |
| Konektory externé: | Jack 1x, USB Type-C with Thunderbolt 4 2x, HDMI 2.0 1x, USB 3.2 Gen 1 2x |
| Trieda: | Nové x |
| Dotyková obrazovka: | Dotyková obrazovka x |
| Rad procesora: | Intel Core i5 x |
| Generácia procesorov: | 11. Generácia x |
| Boxed: | Boxed x |
| Typ pamäte RAM: | DDR4 x |
| Kapacita pamäte RAM: | 16GB x |
| Pen for touchscreen: | Pen for touchscreen x |
| Vek produktu: | 2022 x |
| Kvalita: | nový |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
