HP OmniBook 5 AI PC 16-af1004nc, Ultra 7 255U, 32GB, 1TB SSD, Intel Graphics, 16" WUXGA OLED, 300nits, Glacier silver, Win 11 H
Kód: C09X4EA-BCM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Procesor, operační systém a paměťInstalovaný operační systém: Windows 11 Home 64-bit
Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 255U (až 5,10 GHz, 12 MB mezipaměti, 12 jader)
Arrow Lake
Čipová sada: Čipová sada integrovaná s procesorem
Paměť: 32 GB LPDDR5x 7467 MHz (integrovaná na desce)
Paměťové sloty: neobsahuje
Maximální paměť: 32 GB
Pevné disky a mechaniky
Pevný disk: 1 TB M.2 SSD PCIe Gen4 NVMe
Volný slot na další disk: Ne
Optická jednotka: neobsahuje
Grafické / Audio funkce
Grafická karta: Intel® Graphics (integrovaná bez vlastní paměti)
Úhlopříčka displeje: 40,6 cm (16,0")
Rozlišení: 1 920 × 1 200
Typ monitoru: OLED displej, WUXGA rozlišení, BrightView
300 nits (cd/m2), 95% DCI-P3
Low Blue Light
Doba odezvy - 0,2 ms
Zvuk: Integrované stereo reproduktory
DTS:X® Ultra
HP Audio Boost
Web kamera: Infračervená HP True Vision 1080p FHD kamera s krytkou, dočasnou redukcí šumu a integrovanými duálními digitálními mikrofony
Podpora Windows Hello
Konektivita
Bezdrátové připojení: Realtek WiFi 6 ax (2x2)
Bluetooth 5.4
Síťové rozhraní: neobsahuje LAN konektor
Porty a konektory:
2× USB-C 3.2 Gen 2
- podpora DisplayPort 1.4 s rozlišením až 4K @60Hz
- podpora HDMI 2.1 s rozlišením až 4K @60Hz
- přenosová rychlost signálu 10 Gb/s
- napájení notebooku
1× USB 3.2 Gen 2
1× USB 3.2 Gen 1
1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu
1× HDMI 2.1 (4K @60Hz)
Další informace
Klávesnice: Podsvícená klávesnice s numerickou částí
Typ napájení: Napájecí adaptér 65 W USB-C
Typ baterie: 3článková lithium-iontová polymerová baterie (59 Wh)
Hmotnost produktu: 1,77 kg
Rozměry produktu (š x h x v): 35,77 × 25,48 × 1,86 cm
Materiál: Kovové víko a rám klávesnice, spodní část z tvrzeného plastu
Barva: Stříbrná (glacier silver)
Co je obsaženo v krabici:
Notebook
Napájecí adaptér
Správa zabezpečení: Hardwarové vypnutí webové kamery
Podpora modulu TPM 2.0 (Trusted Platform Module)
Dodávaný software: PC Game Pass (předplatné na 3 měsíce)
Záruka: 3 roky pro spotřebitele ( 3 roky IČ )
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 7 |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 2.08 kg |
| EAN: | 199251856587 |
| Copilot+ PC: | Ne |
| Typ displeja (NTB): | Lesklý |
| Veľkosť HDD (NTB): | 1 TB |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 0 |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 16" |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 32 GB |
| Počet USB portov (NTB): | 4 |
| Hmotnosť (NTB): | 1,5 - 2 kg |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 3 roky |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Ano |
| Operačný systém (NTB): | Windows 11 Home |
| Podpora AI (NTB): | Nespecifikováno |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ne |
| Typ panelu (NTB): | OLED |
| Batéria - počet článkov (NTB): | 3 |
| USB-C: | Ano |
| RJ45 (NTB): | Ne |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| Výrobca (NTB): | HP |
| Podsvietená klávesnica (NTB): | Ano |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ne |
| Thunderbolt: | Ne |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Grafická karta (NTB): | Integrovaná |
| Farba veka (NTB): | Stříbrná |
| Konvertibilný display (NTB): | Ne |
| Replikátor portov (NTB): | Ne |
| Procesor (NTB): | Intel Ultra 7 |
| Numerická klávesnice (NTB): | Ano |
| SIM slot (NTB): | Ne |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 1920x1200 (WUXGA) |
| Zariadenie 2v1 (NTB): | Ne |
| GPSR: | HP;HP REG 23010,08028,Barcelona,Spain;reg@hp.com |
| Dotykový displej (NTB): | Ne |
| Sériový port (NTB): | Ne |
| Určení (NTB): | Běžné použití |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
