NZXT skříň H5 Flow edition / 2x120 mm fan / USB 3.0 / USB-C 3.1 / průhledná bočnice / mesh panel / bílá
Kód: CC-H52FW-01
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
NZXT H5 Flow
H5 Flow zvyšuje prietok vzduchu a chladenie GPU vďaka perforovanému krytu PSU, sieťovaným panelom a veľkej podpore chladiča - to všetko v kompaktnom prevedení mid-tower.
- Kryt PSU je perforovaný na bočnej a spodnej strane, čo umožňuje optimálny prívod vzduchu zo dvoch 120mm ventilátorov (nie sú súčasťou balenia).
- Podporuje až 360mm radiátor vpredu a 240mm radiátor hore pre výkonný potenciál kapalinového chladenia.
- Veľmi jemná sieťovina na hornom, prednom a bočnom paneli vytvára maximálny prúd vzduchu a filtruje prach.
- Vybavený dvoma 120mm ventilátormi Quiet Airflow (CV) - jedným vpredu a jedným vzadu - pre spoľahlivý výkon po vybalení z krabice.
- Bez námahy nasmerujte a ukryte káble pomocou širokých kanálov, háčikov a pásikov.

Špecifikácie
| Veľkosť Skrine | |
|---|---|
| Veľkosť Skrine | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | E-ATX (až 277mm), ATX, micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| 3.5" Pozícia | 1x |
| 2.5" Pozície | 2x |
| Rozširujúce sloty | |
| Vodorovné | 7x |
| Predné Vstupy/Výstupy Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 1x |
| USB-C 3.2 | 1x |
| Predná časť | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| Vrchná časť | 2x 140 mm; 2x 120 mm |
| Spodná časť | 2x 120 mm |
| Zadná časť | 1x 120 mm |
| Predná časť | Až 360 mm |
| Vrchná časť | Až 240 mm |
| Maximálna veľkosť chladiča CPU | 170 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 410 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 200 mm |
| Veľkosť | 465 x 225 x 430 mm |
| Váha | 7,28 kg |
Čo je v balení
2x 120mm Ventilátor
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 9.26 kg |
| EAN: | 5056547205847 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Výkon zdroje (W): | 0 |
| Prevedenie skrine: | Midi Tower |
| Farba skrine: | Biela |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 1 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 2 |
| Bočnice: | Prosklená |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel, Priehľadná bočnice |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
