NZXT skříň H5 Flow RGB edition / 1x360 mm RGB core fan / 1x120mm / USB 3.0 / USB-C 3.1 / průhledná bočnice / mesh /bílá
Kód: CC-H52FW-R1
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
NZXT H5 Flow RGB
H5 Flow RGB zvyšuje prúdenie vzduchu a chladenie GPU vďaka perforovanému krytu PSU, sieťovaným panelom a veľkej podpore chladiča - všetko v kompaktnom prevedení mid-tower.
- Kryt zdroja je na bočnej a spodnej strane perforovaný, čo umožňuje optimálny prívod vzduchu zo dvoch 120mm ventilátorov (nie sú súčasťou balenia).
- Podporuje až 360mm radiátor vpredu a 240mm radiátor hore pre výkonný potenciál kvapalného chladenia.
- Veľmi jemná sieťovina na hornej, prednej a bočnej strane vytvára maximálny prietok vzduchu a filtruje prach.
- Vybavený predným ventilátorom F360 RGB Core (CV) s jedným rámom a zadným ventilátorom F120Q (CV) pre silné chladenie a osvetlenie po vybalení z krabice.
- Pomocou širokých kanálov, háčikov a pásikov ľahko nasmerujete a skryjete kábly.

Špecifikácie
| Veľkosť Skrine | |
|---|---|
| Veľkosť Skrine | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | E-ATX (až 277mm), ATX, micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| 3.5" Pozície | 1x |
| 2.5" Pozície | 2x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizonálne | 7x |
| Predné Vstupy/Výstupy | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 1x |
| USB-C 3.2 | 1x |
| Tvrdené sklo | |
| Podpora vodného chladenia | |
| Predná časť | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| Vrchná časť | 2x 140 mm; 2x 120 mm |
| Spodná časť | 2x 120 mm |
| Zadná časť | 1x 120 mm |
| Podpora ventilátorov | |
| Predná časť | Až 360 mm |
| Vrchná časť | Až 240 mm |
| Maximálna veľkosť komponentov | |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 170 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 410 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 200 mm |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 465 x 225 x 430 mm |
| Váha | 7,63 kg |
Čo je v balení
1x RGB ventilátor 360mm (3x 120mm, jeden rám)
1x RGB ventilátor 120mm
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 9.55 kg |
| EAN: | 5056547205861 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Výkon zdroje (W): | 0 |
| Prevedenie skrine: | Midi Tower |
| Farba skrine: | Biela |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 1 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 2 |
| Bočnice: | Prosklená |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel, Priehľadná bočnice |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
