NZXT vodní chladič Kraken 280 RGB / 2x140mm fan / LCD disp. / 6 let / LGA1851 / AM5
Kód: RL-KR280-W1
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Kraken 280 RGB vodný chladič
Kraken poskytuje mrazivo skvelý výkon, jednoduchú inštaláciu a displej pre systémové špecifikácie alebo vlastné obrázky.
- Pumpa je vybavená zabudovaným 1,54” štvorcovým LCD displejom pre zobrazenie informácií o systéme alebo vlastných obrázkov v reálnom čase
- Nastaviteľná orientácia obrazovky podľa polohy hlavy pumpy
- Výkonná pumpa Asetek poskytuje optimálne chladenie a tichý chod až 2 800 ot./min
- Zahŕňa vysoko výkonné ventilátory PWM s fluidnými dynamickými ložiskami pre optimálne chladenie
- Zahŕňa statické tlakové ventilátory F140P/F120P
- Jednotný prerušený kábel zjednodušuje inštaláciu
- Gumové hadice sú vystužené nylonovými opletenými manžetami, aby sa zabránilo úniku
- Ovládajte vlastný obsah obrazovky, RGB, rýchlosť čerpadla a krivky ventilátora s nulovou hlučnosťou pomocou NZXT CAM

Špecifikácie
| Displej | |
|---|---|
| Aktívna plocha zobrazovacieho panelu | priemer 39.1 mm |
| Rozlíšenie displeja | 240 x 240 px |
| Vodný blok | |
| Rozmery vodného bloku: | 74.7 x 74.7 x 55.97 mm |
| Materiál bloku (doska CPU): | Meden |
| Vestavený ventilátor: | Nie |
| Čerpadlo | |
| Rýchlosť motora: | 800 – 2 800 ± 300 RPM |
| Chladič | |
| Rozmer radiatoru: | 143 x 315 x 30 mm |
| Materiál radiátora: | Hliník |
| Dĺžka trubky: | 400 mm |
| RGB Ovládač | |
| Rozmery | 63,2 x 53,2 x 12,8 mm |
| Hmotnosť | 52,8 g |
| Kanály RGB osvetlenia | 3 |
| NZXT RGB kanálový výstupný počet LED | Až 40 LED na kanál a až 120 LED celkovo pre 3 kanály |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 140 mm |
| Rýchlosť: | 500-1 500 ± 150 RPM |
| Statický tlak: | 3.22 mm H2O |
| Prúdenie vzduchu: | 90,79 CFM |
| Hluk: | 34,48 dBA |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 1851 / 1700 / 1200/115X |
| AMD | AM5, AM4, sTRX4*, TR4* (*Držiak Threadripper nie je súčasťou balenia) |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 6 rokov |
| Hmotnosť: | 2.28 kg |
| EAN: | 5056547202679 |
| Typ chladiča: | Vodné |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 140x140 |
| Barva podsvícení: | RGB |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
