Office Home and Student 2024 CZ (pre domácnosti)
Kód: EP2-06834
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Office Home 2024 CZ (pre domácnosti)
Licencia pre 1 zariadenie (PC alebo Mac).
Aplikácie: Word, Excel, PowerPoint, OneNote
Špecifikácie
| Technické požiadavky | |
|---|---|
| Účet | Microsoft účet |
| Pripojenie | Zariadenie musí byť pripojené na internet |
| Verzia Windows | Windows 10/11 (PC s ARM architektúrou vyžadujú Windows 11) |
| Verzia MacOS | Najnovšia verzia MacOS |
| Minimálne požiadavky na procesor | 2-jadrový procesor s frekvenciou 1,1 GHz |
| Minimálna veľkosť RAM | 4 GB |
| Miesto na disku | 4 GB (PC) / 10 GB (Mac) |
| Minimálne rozlíšenie obrazovky | Rozlíšenie 1024 × 768 pre PC, 1280 × 800 pre Mac |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske aplikácie |
|---|---|
| Záruka: | 6 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 196388412112 |
| Pre koho je licencia určená: | Pre domácnosti |
| Jazyk: | Český |
| Spôsob platby: | Plná verzia |
| Typ licencie: | Krabica |
| Produktový rad: | Office Standard |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
