ORAVA BN-40 A elektrický brusič nožů, safírové brusné kotouče, dvoustupňový systém, šedo-černý
Kód: BN-40 A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Elektrická brúska na nože s diamantovými kotúčmi
Už nikdy Vás nebudú trápiť tupé nože, s našou elektrickou bruskou si nôž naozaj dokáže nabrousť každý. Safírové brusné kotúče spoľahlivo nabrousia čepeľ nožov či už kuchynských alebo športových. Dvoustupňový ostriaci systém a vodidlá pre čepeľ, ktoré automaticky udržujú potrebný uhol, Vám zaručia naozaj pohodlné brúsenie. Jemné prebroušenie presne nabrousí čepeľ noža a potom už môžete veselo krájať.
Špecifikácie
| Charakteristika | |
|---|---|
| PN | BN-40 A |
| Farba | Strieborná/Čierna |
| Rozmery (cm) | 21 x 8,6 x 15 |
| Príkon | 40 W |
| Hmotnosť (kg) | 1.02 |
| Broušenie nožov | Áno |
| Broušenie nožníc | Nie |
| Broušenie skrutkovačov | Nie |
| Hlučnosť | 42 dB |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchynské náčinie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.24 kg |
| EAN: | 8586006927098 |
| Produkty: | Príslušenstvo k nožom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
