Orava HR-125 topinkovač, 1400 W, 4 topinky, regulace opékání, rozmrazování, bílý
Kód: HR-125
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Topinkovač na 4 topinky
Delikátne topinky na raňajky pripravené za pár minút? Vďaka topinkovaču Orava HR-125 opečiete hneď 4 topinky naraz, preto je ideálnym pomocníkom do veľkej rodiny. Je možné si vybrať až zo 7 teplotných stupňov. Keď máte pocit, že topinky sú predčasne hotové, stačí stlačiť tlačidlo STOP a hneď ich vybrať. HR-125 je jednoduchý na čistenie, disponuje vyberateľným zásobníkom na drobky.
Špecifikácie
| Parametre | |
|---|---|
| Farba | Biela/Tyrkysová |
| Rozmery | 47 x 40,5 x 38 cm |
| Hmotnosť | 1,3 kg |
| Príkon | 1200-1400 W |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Signalizačné svetlo | Áno |
| Zásobník na drobky | Áno |
| Regulátor intenzity ohrevu (hnednutie) | Áno |
| Samovyberací mechanizmus | Áno |
| Tlačidlo zastavenia/zrušenia | Áno |
| Rozmrazovanie | Áno |
| Napájanie | 220-240V~50/60Hz |
| Ohrev | Áno |
| Funkcia Defrost | Áno |
| Funkcia Reheat | Áno |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Topinkovače a sendvičovače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.59 kg |
| EAN: | 8586016726223 |
| Počet topinek: | 4 |
| Barva: | Bílá, Šedá |
| Úroveň opekání: | Ano |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
