Orava SF-100 X stolní oscilující ventilátor, 3 stupně rychlosti, oscilace doprava a doleva, stříbrná
Kód: SF-100 X
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Stolný oscilujúci ventilátor
Tento kompaktný, ale veľmi účinný pomocník s hmotnosťou iba 2,4 kg vám spríjemní horúce dni a poskytne príjemné osvieženie. Stačí ho umiestniť na stôl a práca či učenie vám pôjdu okamžite ľahšie.
Nabízí tri úrovne rýchlosti a je vybavený vrtuľou o priemere 25 cm, ktorá je chránená bezpečnostnou mrežou, aby sa predišlo možným poraneniam.
Ventilátor je oscilujúci, čo znamená, že ponúka plynulé horizontálne otáčanie doprava a doľava, čo umožňuje lepšie smerovanie prúdenia vzduchu.
Určite tiež oceníte jeho tichý a spoľahlivý chod s hlučnosťou iba 46 dB (A).
Špecifikácie
| Parametre | |
|---|---|
| Farba | Strieborná |
| Rozmery (cm) | 29 × 38 × 20,5 cm |
| Materiál | Kov |
| Príkon | 30 W |
| Hmotnosť (kg) | 2,4 |
| Hlučnosť max. | 46 dB |
| Priemer ventilátora (cm) | 25 |
| Automatické otáčanie | Áno |
| Rozsah oscillácie | 75° |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.93 kg |
| EAN: | 8586016727534 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
