ORAVA Tenera-2 žehlička na vlasy, keramické destičky, pro všechny typy vlasů, růžové zlato
Kód: TENERA-2
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ORAVA Tenera-2 žehlička na vlasy
ORAVA Tenera-2 je žehlička na vlasy, ktorá vám pomôže dosiahnuť hladký a lesklý účes počas niekoľkých minút. Vďaka keramickým platniam a regulácii teploty je ideálna pre všetky typy vlasov.
Keramické platne
Keramické platne zabezpečujú rovnomerné rozloženie tepla a chránia vlasy pred poškodením.
Regulácia teploty
Teplotu je možné regulovať v rozmedzí 180 - 220 °C, takže si ju môžete prispôsobiť typu vlasov.
Rýchle nahrievanie
Žehlička sa nahrieva behom krátkej chvíle, takže je hneď pripravená na použitie.
Špecifikácia
| Parametre | |
|---|---|
| Napájanie | 220 - 240V~ 50/60 Hz, 55 W |
| Nastavenie teploty | Od 180 do 220 °C |
| LED displej | Nie |
| Vhodné pre | Všetky typy vlasov |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žehličky na vlasy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.71 kg |
| EAN: | 8586016726568 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
