Philips MT VA LED 23,6" 241E1SCA/00 - VA panel, 1920x1080, D-Sub, HDMI, repro
Kód: 241E1SCA/00
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 4.97 kg |
| EAN: | 8712581759377 |
| Jas (cd/m2): | 250 |
| Použití: | Kancelářský |
| Úhlopříčka displeje ("): | 23.6 |
| Rozlíšenie: | 1920×1080 (Full HD) |
| Vlastnost: | Prohnutý |
| Výbava: | Reproduktory, VESA, Zakrivený panel, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla |
| Rozhraní vstup: | HDMI, VGA |
| Rozhraní výstup: | 3,5 mm Jack |
| HDMI počet: | 2 |
| HDMI verze: | 1.4 |
| Doba odezvy (ms): | 4 |
| Barevná hloubka (bit): | 8 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ panelu: | VA |
| Kontrast:1: | 3000 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 75 |
| Povrchová úprava displeja: | Antireflexní |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Hmotnost (kg): | 3.54 |
| Energetická trieda: | F |
| Standardní záruka (roky): | 3 |
| Možnost prodloužené záruky: | Ne |
| Rozhranie: | HDMI, VGA, 3.5mm Jack |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
