PHILIPS žárovka LED classic 35W GU10 WW 36D RF ND SRT4
Kód: 929001217855
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
PHILIPS žiarovka LED classic 35W GU10 WW 36D RF ND SRT4
Tieto žiarovky Philips LED poskytujú krásne, mimoriadne teplé svetlo, výnimočne dlhú životnosť a okamžité výrazné energetické úspory. Vďaka teplote chromatičnosti imitujúcej plameň sú dokonalou voľbou pre príjemnú atmosféru.
Vysoko kvalitné svetlo
• Skutočne teplé biele svetlo ako u žiarovky
Teplé biele svetlo ako u žiarovky
Farba tohto žiarovky je 2 700 K a navodzuje tak hrievajúcu a pokojnú atmosféru, ideálnu na relaxáciu. Táto 2700K žiarovka je ideálna na domové osvetlenie.
Špecifikácie
| Charakteristika zdroja | |
|---|---|
| Stmievateľné | Nie |
| Zamýšľané použitie | Interiér |
| Tvar svietidla | Smerovateľný reflektorový zdroj |
| Patica | GU10 |
| Typ skla | Priehľadné |
| Povrchová úprava žiarovky | Priehľadné |
| Materiál žiarovky | Sklo |
| Rozmery žiarovky | |
| Výška | 5,4 cm |
| Šírka | 5 cm |
| Dizajn a spracovanie | |
| Materiál | Sklo |
| Odolnosť | |
| Nominálna životnosť | 15 000 h |
| • Počet cyklov zapnutia | 50 000 |
| Charakteristika svetla | |
| Vyžarovací uhol | 36 stupňov |
| Index podania farieb (CRI) | 80 |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Jmenovitý svetelný tok | 255 lm |
| Doba zahriatia do 60 % svetla | Okamžité rozsvietenie plného svetla |
| Kód farby | 827 | CCT of 2700K |
| Rôzne | |
| EyeComfort | Áno |
| Ďalšie charakteristiky | |
| Účinnosť | 72 lm/W |
| Spotreba elektrickej energie | |
| Účiník | 0.5 |
| Napätie | 220-240 V |
| Príkon | 3,5 W |
| Ekvivalentný príkon | 35 W |
| Označenie energetickej účinnosti (EEL) | F |
| Rozmery a hmotnosť výrobku | |
| Dĺžka | 5,4 cm |
| Jmenovité hodnoty | |
| Jmenovitá špičková intenzita | 545 cd |
| Technické údaje | |
| Frekvencia | 50-60 Hz |
| Registračné číslo databázy EPREL | 391855 |
| Žiarovka | |
| Farba | 6 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svetelné zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| EAN: | 8718699774158 |
| Typ svetelného zdroja: | LED |
| Pätica: | GU10 |
| Balenie: | Krabička |
| Počet kusov v balenie: | 1 |
| Příkon: | 35 |
| Tvar svetelného zdroja: | Bodový |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
