Počítač Lenovo ThinkCentre M910q Tiny - Repas
Kód: 1604023
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Prevedenie skrinky: Tiny Procesor: Intel® Core™ i5-6500T 2.50 GHz [Max. Turbo Frequency 3.10 GHz] Pamäť RAM: 8GB DDR4 SSD: 256GB (M.2) Optická mechanika: Bez mechaniky Grafická karta: Intel® HD Graphics 530 Zvuková karta: Áno, vstavaná Sieťová karta: Vstavaná Gigabit Operačný systém: Windows 10 Professional Konektory externé: 6 x USB 3.0 Konektory externé: 2 x DisplayPort Konektory externé: 2 x Audio Jacks (3,5 mm) Konektory externé: 1 x RJ-45 Generácia procesorov: 6. Generácia Typ pamäte RAM: DDR4 Kapacita pamäte RAM: 8GB Rozmery: 183 mm x 179 mm x 34 mm Hmotnosť: 1.32 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Pevné konfigurácie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8586023780409 |
| Prevedenie skrinky: | Tiny x |
| Procesor: | i5-6500T x |
| Pamäť RAM: | 8GB DDR4 x |
| SSD: | 256GB (M.2) x |
| Optická mechanika: | Bez mechaniky x |
| Grafická karta: | HD 530 x |
| Zvuková karta: | SOUND x |
| Sieťová karta: | LAN 1G x |
| Operačný systém: | Win 10 Pro x |
| Konektory externé: | USB 3.0 6x, DisplayPort 2x, Jack 2x, LAN 1x |
| Trieda: | Silver x |
| Generácia procesorov: | 6. Generácia x |
| Typ pamäte RAM: | DDR4 x |
| Kapacita pamäte RAM: | 8GB x |
| Kvalita: | Silver |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
