PC set Lenovo ThinkCentre M920q Tiny + Monitor BenQ GW2780 27" - Repas
Kód: 1605498
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Prevedenie skrinky: Tiny Procesor: Intel® Core™ i5-8500T 2.10 GHz [Max. Turbo Frequency 3.50 GHz] Pamäť RAM: 8GB DDR4 SSD: 256GB (M.2) Optická mechanika: Bez mechaniky Grafická karta: Intel® UHD Graphics 630 Zvuková karta: Áno, vstavaná Sieťová karta: Vstavaná Gigabit Operačný systém: Windows 11 Pro Konektory externé: 1 x DisplayPort Konektory externé: 1 x HDMI Konektory externé: 2 x Audio Jacks (3,5 mm) Konektory externé: 1 x RJ-45 Konektory externé: 5 x USB 3.1 Konektory externé: 1 x USB Type-C 3.1 Rad procesora: Intel Core i5 Generácia procesorov: 8. Generácia Typ pamäte RAM: DDR4 Kapacita pamäte RAM: 8GB Rozmery: 179 mm x 182 mm x 35 mm Hmotnosť: 1.32 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Pevné konfigurácie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8586023782137 |
| Prevedenie skrinky: | Tiny x |
| Procesor: | i5-8500T x |
| Pamäť RAM: | 8GB DDR4 x |
| SSD: | 256GB (M.2) x |
| Optická mechanika: | Bez mechaniky x |
| Grafická karta: | UHD 630 x |
| Zvuková karta: | SOUND x |
| Sieťová karta: | LAN 1G x |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro x |
| Konektory externé: | DisplayPort 1x, HDMI 1x, Jack 2x, LAN 1x, USB 3.1 5x, USB Type-C 3.1 1x |
| Trieda: | Gold x |
| Rad procesora: | Intel Core i5 x |
| Generácia procesorov: | 8. Generácia x |
| Typ pamäte RAM: | DDR4 x |
| Kapacita pamäte RAM: | 8GB x |
| Kvalita: | Gold |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
