POCO M8 5G/8GB/256GB/Black
Kód: 72381SK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
*Google Gemini *Gorilla Glass *Zakřivené hrany *Victus 2 *IP65 *Dolby Atmos *Vlastní integrovaná AIOperační systém: ,Android 15
Procesor - počet jader: ,Qualcommm, ,Snapdragon 6 Gen 3 - 8 core
Procesor - frekvence: ,2,4
Uživatelská paměť [GB]: ,256
Velikost RAM [GB]: ,8
Paměťové karty: ,Micro SD
Displej - úhlopříčka [palce]: ,6.77
Displej - rozlišení [pix]: ,2392 x 1080
Dotykový displej: ,Ano
Klávesnice: ,Ne
Konektivita: , *Bluetooth 5,1 *NFC *WiFi *USB-C
Senzory: , *Pohybový senzor (akcelerometr, G-senzor) *Senzor přiblížení (proximity) *Světelný senzor *Digitální kompas (magnetický senzor) *Gyroskop *GPS
Síť: * GSM/GPRS (2G) * EDGE (2.5G) * ,UMTS/CDMA (3G) * ,HSPA (3.5G) * ,5G *VoWiFi/ VoLTE
Fotoaparát: , *Velikost hlavního snímače: 50 Mpx, 1,8 f/ *Tele objektiv: 8 Mpx *Přední: 20 Mpx *AI fotoaparát a editace fotek
Baterie: , *Reverzní drátové nabíjení: 18 W *Rychlost nabíjení: 45 W *Kapacita baterie: 5520
Rozměry [mm]: ,164 x 75.42 x 7.35
Hmotnost [g]: ,178
Obsah balení: , * Nabíjecí kabel (USB-C na USB-C) * ,Obal * ,Fólie na displej (nalepená z výroby)
Záruka: ,24 měs. ,
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartfóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| EAN: | 6932554478025 |
| NFC: | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobce CPU: | Qualcomm |
| Typ úložiska: | Micro SD |
| Verzia operačného systému: | Android 15 |
| Obsah balenia: | Telefon, kabel, obal, fólie - nalep. z výroby |
| Veľkosť displeja ("): | 6,77 |
| Rozlíšenie displeja (pix): | 2392x1080 |
| GPS: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Senzory: | Pohybový senzor (akcelerometr, G-senzor) |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Záruka: | 2 roky |
| Datové sítě: | 5G |
| Pamäť RAM (GB): | 8 |
| Pevný disk - paměť (GB): | 256 |
| Barva - přesná: | Black |
| Baterie vyjímatelná: | Ne |
| HW klávesnica: | Ne |
| Zadní fotoaparát (Mpx): | 50 |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Ano |
| Přední fotoaparát (Mpx): | 20 |
| Model: | M8 5G |
| Modelová řada: | POCO M8 5G |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Kapacita batérie (mAh): | 5520, od 5000 do 5990 mAh |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,4 |
| Konektor datový/napájací: | USB-C |
| Model CPU: | Snapdragon 6 Gen 3 |
| Outdoorový: | Ne |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Odolnosť: | IP65 |
| Operační systém: | Android |
| Funkce rychlonabíjení zařízení: | Ano |
| Počet objektivů (zadních): | 2 |
| Clona zadní foto (nejmenší): | f/1,8 |
| Funkce fotoaparátu: | AI fotoaparát a editace fotek |
| Rozlišení videozáznamu: | 3840x2160 (4K) |
| Výkon nabíjení (W) (max): | 45 |
| Výška (mm): | 164 |
| Šířka (mm): | 75,42 |
| Hloubka (mm): | 7,35 |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.1 |
| Barva: | Černá |
| Podpora AI: | Ano |
| Napájecí adaptér v balení: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
