Pracovné svietidlo P4534, 5W, nabíjacie, 600Lm
Kód: 1450000310
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Na první pohled poznáte, že to není žádný obr, ale právě v tom se skrývá jeho kouzlo. Ať už se doslova živíte rukama (jako elektrikář, instalatér nebo plynař), anebo jen vlastníte rodinný dům, kde je pořád co budovat a opravovat, bude vám nepřetržitě krýt záda. Oproti běžným pracovním svítilnám má mnohem vyšší světelný tok (až 1 000 lm), 10W COB LED čip, 3 režimy svícení (100 %, 50 % nebo 20 %) a praktický stojan. Díky němu nemusíte při práci držet reflektor v ruce (tak jako svítilnu), ale postavíte si ho přesně tam, kde je nejvíce potřeba. A to nejlepší na konec, jakožto nabíjecí LED reflektor vás netrápí věčným hledáním zásuvky.Přenosný reflektor i powerbanka Na jeho zadní straně najdete malé odklápěcí okénko, pod kterým jsou bezpečně ukryté 2 USB porty. Pomocí toho menšího (USB-B) reflektor dobíjíte, ten větší (USB-A) vám naopak umožňuje nastřádanou energii dostat zase ven – třeba si z něj v případě nouze nabít mobil. O stavu nabíjení i zbývajícím množství energie v reflektoru vás průběžně informují 4 barevné LED diody.
K postavení i zavěšení Kromě klasického podepření existuje ještě jeden způsob, jak tento voděodolný reflektor se stojanem použít. Jeho stojan se dá totiž vyklopit až o 180°, čímž se ladně promění v šikovný držák nebo takové maxi poutko. Vzhledem k tomu už nemusíte hledat vždy jen rovný povrch, kam P4533 postavíte. S trochou fantazie najdete i mnoho míst, kam půjde pověsit.
Specifikace: příslušenství: USB kabel doba svícení: 5 W COB LED 100 % – 2,5 h, 5 W COB LED 50 % – 3,5 h nabíjecí: ano režimy svícení: 5 W COB LED 100 %, 5 W COB LED 50 % voděodolnost dle ANSI FL1: IPX4 maximální světelný tok: 5 W COB LED 100 % – 600 lm, 5 W COB LED 50 % – 300 lm dosvit: 5 W COB LED 100 % – 35 m, 5 W COB LED 50 % – 25 m materiál: Nylon + TPR LED indikace stavu akumulátoru: ano LED indikace nabíjení: ano nárazuvzdornost dle ANSI FL1: ano ochrana proti přebití :ano barva: černo-zelená rozměr :170 × 125 × 45 mm baterie součástí balení :ano funkce anti-roll: ano hmotnost: 436 g typ napájecího konektoru: micro USB-B doba nabíjení :3,5 hodiny typ baterie: Li-Ion akupack 18650 3,7 V/3 000 mAh
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED reflektory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8592920077658 |
| Typ pätice u žiaroviek: | LED svítilny |
| Príkon žiaroviek (W): | 10 |
| Svetelný výkon (lumen): | 1000 |
| Rozsah svetelného výkonu: | 920-1060 lumenů (ekv. 75W) |
| Svetelný výkon (popis): | 5 W COB LED 100 %, 5 W COB LED 50 % |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
