Prodlužovací přívod 230V, 2m, 5 zásuvek + vypínač
Kód: PP5K-02
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Praktický prodlužovací kabel s 5 zásuvkami. Na kabelu naleznete také centrální vypínač pro snadné a rychlé odpojení spotřebičů od elektrické sítě.Parametry a specifikace:
Počet zásuvek: 5
Délka kabelu 2m
Centrální vypínač Ano
Baleno v PE sáčku se závěsným systémem.
250 V max 10A
Dodatočné parametre
| Kategória: | Predlžovacie káble a rozbočovače |
|---|---|
| Záruka: | 6 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.37 kg |
| EAN: | 8592220002909 |
| Konektor (kabel): | CEE 7/ (230V) |
| GPSR: | KRUP, s.r.o.;Lnářská 776,10400,Praha 10,Česká republika;krup.pha@krup.cz |
| Výrobce (kabel): | PremiumCord |
| Barva (kabel): | Bílá |
| Délka (kabel): | 1,1m - 2m |
| Provedení konektoru (kabel): | Rovný |
| Určení (kabel): | Prodlužovací |
| Opletení (kabel): | Ne |
| Konektor 2 (kabel): | CEE 7/ (230V) |
| Manuál: | Jiný |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
