PREMIUMCORD USB-C repeater a prodlužovací kabel Male-Female, 5Gbps Aluminium 5m
Kód: KU31REP5AL
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Genius G-Stand M100
Prenosný stojan na telefón alebo tablet o veľkosti 4" až 10", ktorý umožňuje naklápanie o 180° a otáčanie o 360°. Je ideálny na čítanie, videohovory alebo prehliadanie webu. Vďaka skladacej konštrukcii a nízkej hmotnosti je vhodný na cestovanie.
Špecifikácie
| Technické Špecifikácie | |
|---|---|
| Kompatibilné s | Telefónmi a tabletmi veľkosti 4" - 10" |
| Naklon | 180° |
| Otáčanie | 360° |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 112 x 105 x 71 mm |
| Váha | 134 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dátové káble (USB typ C) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.29 kg |
| EAN: | 8592220025830 |
| Špecifikácia kábla / redukcie: | USB-C |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
