Realme 12 Pro 5G/12GB/256GB/Navigator Beige
Kód: 6941764422506
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
* 32MP fotoaparát pro portréty s teleobjektivem *Fotoaparát Sony IMX882 s optickou stabilizací obrazu *120Hz zakřivená obrazovka *Qualcomm Snapdragon® 6 Gen 1 *67W nabíjení SUPERVOOC *Dva super lineární reproduktoryOperační systém: Realme UI 5.0, Založeno na Androidu 14
Procesor - počet jader: Snapdragon® 6 Gen 1 - 8 core
Procesor - frekvence: až 2,2 GHz
Uživatelská paměť [GB]: 256
Velikost RAM [GB]: 12
Displej - úhlopříčka [palce]: 6,7 palce
Displej - rozlišení [pix]: 2412 x 1080 (FHD+)
Dotykový displej: Ano
Klávesnice: Ne
Podporované sítě: Duální režim 5G + 5G Podpora SA/NSA Frekvenční pásma: *GSM: 850/900/1800 *WCDMA: Pásma 1/5/8 *FDD-LTE: 1/3/5/8/28B *TD-LTE: 40/41 *5G NR: n1/3/5/8/28B/40/41/77/78
GPS: Beidou, GPS, GLONASS, Galileo, QZSS
Konektivita: 2 sloty na nano SIM karty Port USB typu C bezdrátové sítě *Podpora 2,4/5 GHz Wi-Fi *Podpora 802.11 a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6) *Podpora Bluetooth 5.2
Senzory: Geomagnetický snímač, snímač blízkosti, snímač světla, snímač zrychlení, gyroskop, snímač otisků prstů v obrazovce
Fotoaparát: 32MP fotoaparát pro portréty s teleobjektivem Snímač Sony IMX709 Rozlišení: 3264×2448 Ekvivalentní ohnisková vzdálenost: 47 mm Zorné pole: 49° Clona: f/2,0 Objektiv: 6P Snímač: 1/2,74'' Fotoaparát Sony IMX882 s optickou stabilizací obrazu Rozlišení 4096×3072 Ekvivalentní ohnisková vzdálenost: 26 mm Zorné pole: 79° Clona: f/1,8 Objektiv: 5P 8MP ultraširokoúhlý fotoaparát Ekvivalentní ohnisková vzdálenost: 16 mm Zorné pole: 112° Clona: f/2,2 Objektiv: 5P 16MP fotoaparát Sony pro pořizování selfie Zorné pole: 83° Clona: f/2,4 Objektiv: 5P
Baterie: * 67W nabíjení SUPERVOOC *Obrovská baterie: 5000 mAh (typická) *Součástí balení je 67W nabíjecí adaptér Rychlost nabíjení:
Rozměry [mm]: *Délka: 161,47 mm *Šířka: 74,02 mm *Hloubka přibližně 8,75 mm
Hmotnost [g]: 190 g
Obsah balení: *Realme 12 Pro 5G *Kabel USB typu C *67W adaptér *Ochranný kryt *Jehla pro vysunutí SIM karty *Ochranná fólie na obrazovku *Úvodní příručka *Důležité informace o výrobku (včetně záručního listu)
Záruka: 24 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartfóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| EAN: | 6941764422506 |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| NFC: | Áno |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobce CPU: | Qualcomm |
| Verzia operačného systému: | Android 14 |
| Obsah balenia: | Realme 12 Pro 5G, Kabel, Adaptér, Kryt, Jehla, Fólie, příručka |
| Veľkosť displeja ("): | 6,7 |
| Rozlíšenie displeja (pix): | 2412x1080 |
| GPS: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Velikost SIM: | nano |
| Funkcia Dual SIM: | Ano |
| Senzory: | Geomagnetický snímač, snímač blízkosti, snímač světla |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Záruka: | 2 roky |
| Datové sítě: | 5G |
| Pamäť RAM (GB): | 12 |
| Pevný disk - paměť (GB): | 256 |
| Barva - přesná: | Navigator Beige |
| HW klávesnica: | Ne |
| Zadní fotoaparát (Mpx): | 32 |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Ano |
| Přední fotoaparát (Mpx): | 16 |
| Model: | 12 Pro 5G |
| Modelová řada: | Realme 12 Pro 5G |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Kapacita batérie (mAh): | 5000, od 5000 do 5990 mAh |
| Chytrá domácnost kompatibil: | Ano |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,2 |
| Konektor datový/napájací: | USB-C |
| Model CPU: | Snapdragon® 6 Gen 1 |
| Outdoorový: | Ne |
| Operační systém: | Android |
| Funkce rychlonabíjení zařízení: | Ano |
| Glonass, Beidou, Galileo: | Ano |
| Clona zadní foto (nejmenší): | f/1,8 |
| Počet objektivů (předních): | 1 |
| Clona přední foto (nejmenší): | f/2,4 |
| Rozlišení videozáznamu: | 3840x2160 (4K) |
| Výkon nabíjení (W) (max): | 67 |
| Výška (mm): | 161,47 |
| Šířka (mm): | 74,02 |
| Hloubka (mm): | 8,75 |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.2 |
| Barva: | Béžová |
| Napájecí adaptér v balení: | Ano |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
