Realme 14 Pro+ 5G/12GB/512GB/Suede Grey
Kód: 6941764453111
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
*Support IP68/69 water resistance *Hi-Res *Corning Gorilla Glass 7i *Eye comfortOperační systém: Android 15
Procesor - počet jader: Qualcomm Snapdragon® 7s Gen 3 Mobile Platform - 8 core
Procesor - frekvence: Qualcomm® Kryo™ CPU 7-Series CPU@1 x Prime at 2.5 GHz, 3 x Gold at 2.4 GHz, 4 x Silver at 1.8 GHz
Uživatelská paměť [GB]: 512
Velikost RAM [GB]: 12
Displej - úhlopříčka [palce]: 6.83 inch, AMOLED
Displej - rozlišení [pix]: 1272 x 2800
Dotykový displej: up to 10 points
Klávesnice: Ne
Podporované sítě: Support 5G
GPS: Beidou, GPS, GLONASS, Galileo, QZSS
Konektivita: *USB Type-C *Earphone jack: Type-C jack *Nano-SIM card, Nano-SIM card *OTG *WiFi2.4G, WiFi5G, WiFi 6 (802.11ax) *Bluetooth 5.2 *VoLTE *VoWiFi
Senzory: *Proximity sensor, Ambient light sensor, Color temperature sensor, E-compass, Accelerometer, Gyroscope *X-axis linear motor *Fingerprint: Under-screen fingerprint *Face unlock time
Fotoaparát: *Rear camera: 50MP + 50MP + 8MP, Maximum Aperture: f/1.8 *Front camera: 32MP, F2.0
Baterie: *Lithium-ion polymer battery *Kapacita [mAh]: 6000 mAh/23.52 Wh (Typical) * Fast charging SVOOC 80W, PPS 55W
Rozměry [mm]: 163.51 × 77.34 × 8.29
Hmotnost [g]: 196 g
Záruka: 24 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartfóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 6941764453111 |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Ne |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| NFC: | Áno |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobce CPU: | Qualcomm |
| Typ úložiska: | Nepodporuje |
| Verzia operačného systému: | Android 15 |
| Veľkosť displeja ("): | 6,83 |
| Rozlíšenie displeja (pix): | 1272x2800 |
| GPS: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Velikost SIM: | nano |
| Funkcia Dual SIM: | Ano |
| Senzory: | Proximity sensor, Ambient light sensor |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Záruka: | 2 roky |
| Datové sítě: | 5G |
| Pamäť RAM (GB): | 12 |
| Pevný disk - paměť (GB): | 512 |
| Barva - přesná: | Suede Grey |
| HW klávesnica: | Ne |
| Zadní fotoaparát (Mpx): | 50 |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Ano |
| Přední fotoaparát (Mpx): | 32 |
| Model: | 14 Pro+ 5G |
| Modelová řada: | Realme 14 Pro+ 5G |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Kapacita batérie (mAh): | 6000, od 6000 do 6990 mAh |
| Chytrá domácnost kompatibil: | Ano |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,5 |
| Konektor datový/napájací: | USB-C |
| Model CPU: | Snapdragon® 7s Gen 3 Mobile Platform |
| Voděodolnost: | Ano |
| Outdoorový: | Ne |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Odolnosť: | IP69 |
| Operační systém: | Android |
| OTG: | Ano |
| Funkce rychlonabíjení zařízení: | Ano |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Glonass, Beidou, Galileo: | Ano |
| Počet objektivů (zadních): | 3 |
| Clona zadní foto (nejmenší): | f/1,8 |
| Počet objektivů (předních): | 1 |
| Clona přední foto (nejmenší): | f/2,0 |
| Rozlišení videozáznamu: | 3840x2160 (4K) |
| Výkon nabíjení (W) (max): | 80 |
| Odemykání obličejem: | Ano |
| Výška (mm): | 163,51 |
| Šířka (mm): | 77,34 |
| Hloubka (mm): | 8,29 |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.2 |
| Barva: | Šedá |
| Konfigurace slotů/karet: | 2x SIM |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
