Realme 14 Pro 5G/8GB/256GB/Pearl White
Kód: 6941764453852
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
*Support IP66, IP68, IP69/ water resistanceOperační systém: Android 15
Procesor - počet jader: MT6878, Dimensity 7300 Energy - 8cores
Procesor - frekvence: max. 2.5 GHz
Uživatelská paměť [GB]: 256
Velikost RAM [GB]: 8
Displej - úhlopříčka [palce]: AMOLED 6.77-inch
Displej - rozlišení [pix]: 1080 x 2392
Dotykový displej: 10 Points
Klávesnice: Ne
Podporované sítě: Support 5G
GPS: Beidou, GPS, GLONASS, Galileo, QZSS
Konektivita: *Support Wi-Fi 2.4GHz, 5GHz, WiFi 6 (802.11ax) *Bluetooth 5.4,Low Energy * USB Type-C *Nano-SIM Card *OTG
Senzory: *Accelerometer *Otisk prstu pod obrazovkou *Rozpoznávání obličeje
Fotoaparát: *Rear camera: 50 MP + 2 MP, f/1.8 a f/2.4 *Front camera: 16 MP, f/2.4
Baterie: *Kapacita [mAh]: 6000 * Charging Power range: 5-45 (W) *Wired reverse charging: Support wired 6W(5V /1.2A)
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartfóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 6941764453852 |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Ne |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| NFC: | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobce CPU: | MediaTek |
| Verzia operačného systému: | Android 15 |
| Veľkosť displeja ("): | 6,77 |
| Rozlíšenie displeja (pix): | 1080x2392 |
| GPS: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Velikost SIM: | nano |
| Funkcia Dual SIM: | Ano |
| Senzory: | Accelerometer |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Záruka: | 2 roky |
| Datové sítě: | 5G |
| Pamäť RAM (GB): | 8 |
| Pevný disk - paměť (GB): | 256 |
| Barva - přesná: | Pearl White |
| HW klávesnica: | Ne |
| Zadní fotoaparát (Mpx): | 50 |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Ano |
| Přední fotoaparát (Mpx): | 16 |
| Model: | 14 Pro 5G |
| Modelová řada: | Realme 14 Pro 5G |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Kapacita batérie (mAh): | 6000, od 6000 do 6990 mAh |
| Chytrá domácnost kompatibil: | Ano |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,5 |
| Konektor datový/napájací: | USB-C |
| Model CPU: | Dimensity 7300 Energy |
| Voděodolnost: | Ano |
| Outdoorový: | Ne |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Odolnosť: | IP69 |
| Operační systém: | Android |
| OTG: | Ano |
| Funkce rychlonabíjení zařízení: | Ano |
| Glonass, Beidou, Galileo: | Ano |
| Počet objektivů (zadních): | 2 |
| Clona zadní foto (nejmenší): | f/1,8 |
| Počet objektivů (předních): | 1 |
| Clona přední foto (nejmenší): | f/2,4 |
| Rozlišení videozáznamu: | 3840x2160 (4K) |
| Výkon nabíjení (W) (max): | 45 |
| Odemykání obličejem: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| Barva: | Bílá |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
