ASUS vodní chladič CPU AIO ROG STRIX LC III 360 ARGB LCD, 3x120mm, LCD Displej, LGA1851, AM5, černá
Kód: 90RC00W1-M0UAY0
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ROG STRIX LC III 360 ARGB LCD
Zažite špičkový výkon a ohromujúcu estetiku s ROG Strix LC III 360 ARGB LCD. Toto riešenie vodného chladenia, navrhnuté s najnovšou pumpou Asetek Gen7 v2 a ventilátormi chladiča ROG ARGB, bez problémov zvláda tepelné požiadavky procesorov AMD Ryzen™ a Intel Core™. Prijmite bezproblémové spojenie efektivity a skvelého dizajnu pre jedinečný a pohlcujúci zážitok pri každej hernej relácii.

Špecifikácie
| Vodný blok | |
|---|---|
| Rozmer vodného bloku | 72 x 72 x 63 mm |
| Materiál bloku (desa CPU) | Meď |
| Chladič | |
| Rozmer radiátora | 394 x 121 x 27 mm |
| Materiál radiátora | Hliník |
| Dĺžka trubky | 400 mm |
| Počet ventilátorov | 3x |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 120 mm |
| Rýchlosť | 800 - 2200 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 3.92 mm H20 |
| Prúdenie vzduchu | 70.38 CFM |
| Hluk | 36 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (LED) |
| Farba LED | ARGB |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 1851, 1700, 1200, 115x |
| AMD | AM5,AM4 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 6 rokov |
| Hmotnosť: | 2.41 kg |
| EAN: | 4711387579671 |
| Typ chladiča: | Vodné |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | ARGB |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
