ASUS vodní chladič CPU AIO ROG STRIX LC III 360 ARGB LCD WHITE, 3x120mm, LCD Displej, LGA1851, AM5, bílá
Kód: 90RC00W2-M0UAY0
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS ROG STRIX LC III 360 ARGB LCD White
Vodný chladič procesora ROG Strix LC III ARGB LCD typu all-in-one s 2,1" IPS LCD displejom, novým čerpadlom Asetek Gen7 v2 a prémiovými ventilátormi ROG ARGB
- 2,1" IPS LCD displej s grafikou otočnou o 360°, ktorá môže zobrazovať systémové štatistiky, vlastnú grafiku alebo čas
- Nová chladiaca doska Asetek a čerpadlo gen7 V2 s odolným motorom, ktorý zabezpečuje ultimátny chladiaci výkon
- Prémiové ventilátory ROG ARGB s vysokým prietokom vzduchu, optimalizovanou hlučnosťou a technológiou 0dB
- Navrhnuté tak, aby vzhľadovo dopĺňali základné dosky ROG
- Zesílené opletené trubice ponúkajú zvýšenú odolnosť

Špecifikácie
| Vodný blok | |
|---|---|
| Rozmery vodného bloku | 72 x 72 x 63 mm |
| Materiál bloku (doska CPU) | Meď |
| Čerpadlo | |
| Čerpadlo | 7th V2 gen Asetek pumpa |
| Rýchlosť motora | 800 - 2800 ot./min +/- 10% |
| Displej | |
| Typ displeja | 2,1" Full Color IPS LCD |
| Chladič | |
| Rozmery radiátora | 394 x 121 x 27 mm |
| Materiál radiátora | Hliník |
| Dĺžka trubice | 400 mm |
| Počet ventilátorov | 3x |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 120 mm |
| Rýchlosť | 800 - 2200 ot./min +/- 10% |
| Statický tlak | 3..92 mm H2O |
| Prúdenie vzduchu | 70.38 CFM |
| Hluk | 36 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (LED) |
| Farba LED | ARGB |
| Intel | LGA 1851, 1700, 1200, 115x |
| AMD | AM5,AM4 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 6 rokov |
| Hmotnosť: | 2.44 kg |
| EAN: | 4711387579695 |
| Typ chladiča: | Vodné |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | ARGB |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
