Samsung Galaxy S25/12GB/512GB/Green
Kód: SM-S931BLGHEUESK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
AI společník, který zjednoduší tvůj život Umělá inteligence integrovaná přímo v telefonu Úžasné detaily fotek a videí i ve tmě Naše nejbezpečnější zařízení Naše nejvýkonnější zařízení pro AI a hraní her *Galaxy AI *Zvýšená odolnost IP68 *Corning® Gorilla® Armor *Stereo reproduktory *Samsung DeX *Smart View *Always On Displej
Operační systém: Android 15
Procesor - počet jader: Snapdragon 8 Elite for Galaxy - 8 jader
Procesor - frekvence: 4,32 GHz
Uživatelská paměť [GB]: 512
Velikost RAM [GB]: 12
Paměťové karty: Ne
Displej - úhlopříčka [palce]: 6,2“, Dynamic AMOLED 2X
Displej - rozlišení [pix]: 2340 x 1080 Full HD+
Dotykový displej: Ano
Klávesnice: Ne
Konektivita: *Bluetooth 5.3 *Wi-Fi 6E *eSIM
Senzory: *Snímač otisků prstů (v displeji)
Fotoaparát: *Hlavní: 50 MP, f/1.8, OIS *Velikost hlavního snímače: 1/1.56'', 1.0µm *Ultra širokoúhlý: 12 MP, f/2.2, 120° *Tele objektiv: 10 MP, f/2.4, OIS *Optický zoom: 3x *Přední: 12 MP, f/2.2
Baterie: *Bezdrátové nabíjení *Rychlost nabíjení: 25 W *Kapacita baterie: 4 000 mAh
Rozměry [mm]: 70.5 x 146.9 x 7.2 mm
Hmotnost [g]: 162 g
Záruka: 24 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartfóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8806095852522 |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Ano |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| NFC: | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobce CPU: | Qualcomm |
| Typ úložiska: | Nepodporuje |
| Verzia operačného systému: | Android 15 |
| Veľkosť displeja ("): | 6,2 |
| Rozlíšenie displeja (pix): | 2340x1080 |
| Bluetooth: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Záruka: | 2 roky |
| Pamäť RAM (GB): | 12 |
| Pevný disk - paměť (GB): | 512 |
| Barva - přesná: | Green |
| HW klávesnica: | Ne |
| Zadní fotoaparát (Mpx): | 50 |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Ano |
| Přední fotoaparát (Mpx): | 12 |
| Model: | S25 |
| Modelová řada: | Samsung Galaxy S25 |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Kapacita batérie (mAh): | 4000, od 4000 do 4990 mAh |
| Chytrá domácnost kompatibil: | Ano |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,32 |
| Konektor datový/napájací: | USB-C |
| Model CPU: | Snapdragon 8 Elite |
| Voděodolnost: | Ano |
| Outdoorový: | Ne |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Odolnosť: | IP68 |
| Operační systém: | Android |
| Funkce rychlonabíjení zařízení: | Ano |
| Počet objektivů (zadních): | 3 |
| Clona zadní foto (nejmenší): | f/1,8 |
| Počet objektivů (předních): | 1 |
| Clona přední foto (nejmenší): | f/2,2 |
| Rozlišení videozáznamu: | 7680x4320 (8K) |
| Výkon nabíjení (W) (max): | 25 |
| Výška (mm): | 70,5 |
| Šířka (mm): | 146,9 |
| Hloubka (mm): | 7,2 |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| Barva: | Zelená |
| Podpora AI: | Ano |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
