Samsung Galaxy XCover 7/6GB/128GB/Black
Kód: SM-G556BZKDEUESK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
*Certifikace IP68 a armádní standart MIL-STD-810HOperační systém: Android 14
Procesor - počet jader: MediaTek 23E+ (MT6835V/ZA) - 8 core
Procesor - frekvence: 2,2 GHz, 2 GHz
Uživatelská paměť [GB]: 128 GB
Velikost RAM [GB]: 6 GB
Paměťové karty: Micro SD, Up to 1TB
Displej - úhlopříčka [palce]: 6.6”, TFT, 60Hz, GG Victus+, 500nits
Displej - rozlišení [pix]: 2408 x 1080 (FHD+)
Dotykový displej: Ano
Klávesnice: Ne
Podporované sítě: Nano SIM/ Dual SIM *5G, GSM, LTE, UMTS
GPS: GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS
Konektivita: * Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac * Bluetooth 5,3 *Podpora NFC * USB-C * 3,5 mm
Senzory: * Digitální kompas (magnetický senzor) * Světelný senzor * Senzor přiblížení (proximity) * Pohybový senzor * Gyroskop
Fotoaparát: *Foto zadní: 50 MPx * Přední: 5 Mpx
Baterie: *Vyměnitelná baterie *15W Super Fast Charging *Kapacita [mAh]: 4,050 mAh
Rozměry [mm]: 169 x 80,1 x 10,2
Hmotnost [g]: 240
Obsah balení: *Telefon Samsung Galaxy Xcover7 *USB-C kabel *Jehla pro vyndání SIM karty *Manuál a další dokumentace
Záruka: 24 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Odolné smartfóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| EAN: | 8806095378701 |
| BlueTooth: | Áno |
| Farba prístroja: | Černá |
| NFC: | Áno |
| Wi-Fi: | Ano |
| Podporované paměťové karty: | microSD |
| CPU: | Mediatek |
| Verzia operačného systému: | Android 14 |
| Veľkosť displeja ("): | 6,6 |
| Rozlíšenie displeja (pix): | 2408x1080 |
| GPRS/EDGE/3G/4G LTE: | Ano |
| GPS: | Ano |
| Dotykový displej: | Ano |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Typ SIM: | nano |
| Funkcia Dual SIM: | Ano |
| Senzory (čidlá): | Digitální kompas (magnetický senzor), Světelný senzor |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Záruka: | 2 roky |
| Technológia displeja: | TFT, 60Hz, GG Victus+, 500nits |
| BlueTooth špecifikácia: | 5.3 |
| Wi-Fi specifikace: | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Datové sítě: | 5G |
| Funkcia Triple SIM: | Ne |
| Baterie vyjímatelná: | Ano |
| HW klávesnica: | Ne |
| Zadný fotoaparát (rozlíšenie): | 20 a více Mpx |
| Predný fotoaparát (rozlíšenie): | 5 -7 Mpx |
| Modelová řada: | Samsung Galaxy XCover 7 |
| Model: | SM-G556 |
| Kapacita batérie (mAh): | 4050, od 4000 do 4990 mAh |
| Šport a zdravie kompatibilné: | Ano |
| Chytrá domácnost kompatibil: | Ano |
| Konektor datový/napájací: | USB typ-C |
| Model CPU: | MT6835V/ZA |
| Rýchlosť CPU (GHz): | 2,2 |
| Vodeodolný: | Ano |
| Outdoorový: | Ano |
| Viac zadných fotoaparátov: | Ne |
| Kapacita pre dáta (GB): | 128 |
| Pamäť RAM (GB): | 6 |
| Odolnosť: | IP68 |
| Operační systém: | Android |
| Funkce rychlonabíjení zařízení: | Ano |
| Max velikost paměťové karty: | 1TB |
| Glonass, Beidou, Galileo: | Ano |
| 5G: | Ano |
| Počet objektivů (zadních): | 1 |
| Počet objektivů (předních): | 1 |
| Výkon nabíjení (W) (max): | 15 |
| Výška (mm): | 169 |
| Šířka (mm): | 80,1 |
| Hloubka (mm): | 10,2 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
