55'' LED Samsung WM55B - Flip Pro
Kód: LH55WMBWBGCXEN
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Flip Pro Interactive Display Jak digitalizace ve výuce neustále zrychluje a přináší nové interaktivní spolupráce, Flip Pro dává vyučujícím do rukou nástroj potřebný k jejímu novému a pokročilému pojetí. S univerzální konektivitou, inteligentním softwarem a pokročilými funkcemi představuje Flip Pro budoucnost ve vzdělávání. Díky Flip Pro se váš nápad promění v realitu během vteřiny. S režimem pro pera či štětce budete mít stejný pocit, jako kdybyste psali na papír, zatímco mazat můžete jednoduše prstem nebo celou dlaní. Rychlý panel nástrojů a palet dá vaší kreativitě volný průchod a přepínací tlačítko odemkne okno pro nové poznámky. *Rychlý a multidotykový - IR *3 v 1 USB-C port *Aplikace pro videohovor * 16/7
Typ obrazovky: VA
Úhlopříčka [palce]: 55''
Rozlišení: 3 840 × 2 160
Rozteč bodu [mm]: 0,315
Jas [cd/m2]: 350 cd/m2 (bez skla), 220 cd/m2 (se sklem)
Kontrast: 4 000:1 (bez skla)
Odezva [ms]: 8 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° / 178°
Konektory: *HDMI vstup: 2 *Vstup DP: 1 *Verze HDMI: 2 *Verze DP: 1.2 *USB: 1 (zadní), 3 (s volitelným předním zásobníkem, interní 1, externí 1, USB-C 1) *Audio výstup: Ano *RS232 vstup: Ano *RJ45 vstup: Ano *WiFi: Ano *Bluetooth: Ano
Napájení: AC 100~240 V 50 / 60 Hz
Spotřeba [W]: 154 W
Stand By režim [W]: 0,5 W
Montáž na zeď: 400 × 400 mm
Barva: Bílá
Rozměry (setu, ŠxVxH mm): 1297,4 × 768,2 × 59,9 mm
Hmotnost [kg]: 28,6 kg
Záruka: 36 měs. https://www.samsung.com/cz/business/smart-signage/interactive-display/flip-pro-wm55b-interactive-display-lh55wmbwbgcxen/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Touch Screen 50 palcov a viac |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 28.6 kg |
| EAN: | 8806094472486 |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 4 000:1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozostup bodov (mm): | 0,315 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1297,4 × 768,2 × 59,9 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| VESA standard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Úhlopříčka ("): | 55 |
| Model: | WM55B |
| Doba odezvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Neuvedeno |
| Doba prevádzky: | 16/7 |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Konferenční zóna kompatibilní: | Ano |
| Spotřeba energie (W): | 154 |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 400 x 400 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 25,1 do 45 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelová řada: | Samsung Flip Pro |
| Barva: | Bílá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
| Flicker Free: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
