Samsung MT LED LCD herný monitor 25" Odyssey LS25BG400EUXEN-IPS,1920 x 1080,1ms,240Hz,HDMI,DisplayPort
Kód: LS25BG400EUXEN
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Technické špecifikácie
- Zobrazenie
- Uhlopriečka obrazovky (trieda)
- 25
- Ploché / zakrivené
- Ploché
- Veľkosť aktívneho displeja (V × H) (mm)
- 543.744 x 302.616 mm
- Pomer strán
- 16:9
- Typ panelu
- IPS
- Jas (typický)
- 400 cd/?
- Jas (minimálny)
- 320 cd/?
- Statický kontrastný pomer
- 1 000:1(Typ.)
- Dynamický kontrastný pomer
- Mega ? DCR
- Rozlíšenie
- 1 920 × 1 080
- Čas odozvy
- 1 ms (GTG)
- Uhol pohľadu (H/V)
- 178° (H)/178° (V)
- Podpora farieb
- 16,7 mil
- Obnovovacia frekvencia
- 240 Hz
- Základné funkcie
- Režim šetrenia pohľadom
- Áno
- Technológia bez blikania
- Áno
- Herný režim
- Nie
- Certifikácia systému Windows
- Windows 10
- FreeSync Premium
- Áno
- Rozhranie
- Bezdrôtový displej
- Nie
- D-Sub
- Nie
- DVI
- Nie
- Dvojlinkové DVI
- Nie
- Display Port
- 1 EA
- Verzia Display Port
- 1
- Výstup Display Port
- Nie
- Verzia Display Port Out
- Nie
- Port minidisplej
- Nie
- HDMI
- 1 EA
- Verzia HDMI
- 2.0
- Zvukový vstup
- Nie
- Slúchadlá
- Áno
- Porty USB
- Nie
- Verzia rozbočovača USB
- Nie
- USB-C
- Nie
- Nabíjací výkon USB-C
- Nie
- Zvuk
- Reproduktor
- Nie
- USB Sound Bar (pripravený)
- Nie
- Prevádzkové podmienky
- Teplota
- 10~40 ?
- Vlhkosť
- 10% ~ 80% bez kondenzácie
- Dizajn
- Farba
- Čierna
- Typ podstavca
- MÁ PIVOT
- HAS (výškovo nastaviteľný stojan)
- 120.0±5.0 mm
- Naklonenie
- '-3.0°(±2.0°) ~ +22.0°(±2.0°)
- Rotácia
- '-15.0°(±2.0°) ~ +15.0°(±2.0°)
- Pivot
- '-92.0°(±2.0°) ~ +92.0°(±2.0°)
- Montáž na stenu
- 100 × 100
- Ekológia
- Trieda energetickej účinnosti
- E
- Napájanie
- Napájanie
- AC 100~240 V
- Príkon (max.)
- 35 W
- Spotreba energie (typická)
- 18 W
- Spotreba energie (DPMS)
- menej ako 0,5 W
- Spotreba energie (režim vypnutia)
- menej ako 0,3 W
- Spotreba energie (za rok)
- 26 kWh/rok
- Typ
- Externý adaptér
- Rozmery
- Rozmery zostavy so stojanom (š x v x h)
- 558.5 x 552.9 x 244.8 mm
- Rozmery zostavy bez podstavca (Š x V x H)
- 558.5 x 341.1 x 85.4 mm
- Rozmery balenia (Š x V x H)
- 628.0 x 163.0 x 429.0 mm
- Hmotnosť
- Hmotnosť televízora s podstavcom
- 4,5 kg
- Hmotnosť televízora bez podstavca
- 2,8 kg
- Hmotnosť balenia
- 6 kg
- Príslušenstvo
- Dĺžka napájacieho kábla
- 1,5 m
- Kábel D-Sub
- Nie
- Kábel DVI
- Nie
- Kábel HDMI
- Áno
- Kábel HDMI na DVI
- Nie
- Kábel DP
- Nie
- Kábel USB-C
- Nie
- Kábel Thunderbolt 3
- Nie
- Mini displej Pohlavie
- Nie
- Inštalačné CD
- Nie
- Audio kábel
- Nie
- USB 2.0 kábel
- Nie
- USB 3.0 kábel
- Nie
- Diaľkový ovládač
- Nie
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 24 - 25 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| EAN: | 8806094341850 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý 16:9 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ano |
| Jas (cd/m2): | 400 |
| Jas (cd/m2) - rozsah: | 251 - 400 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Kontrast (statický): | 1000:1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Zdroj: | Externá |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 558,5 x 552,9 x 244,8 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Rozlišení (šxv): | 1920x1080 (Full HD) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| VESA standard: | Ano |
| Úhlopříčka přesná ("): | 25 |
| Uhlopriečka: | 25" - 27" |
| Model: | Odyssey G40B |
| Doba odezvy (ms): | 1 |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 240 |
| Verze HDMI: | Verze 2.2 |
| DP počet: | 1 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Spotřeba energie (W): | 18 |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 2,1 do 5 kg |
| Záruka: | 2 Roky |
| Modelová řada: | Samsung |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
