Samsung Galaxy S26/12GB/512GB/Cobalt Violet
Kód: 8806097827863
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
*Galaxy AI *Wireless PowerShare *IP68 *Displej: Corning® Gorilla® Glass Victus2 *Materiál zadní části: Corning® Gorilla® Glass Victus2 *Materiál rámu: Hliník (Armor Aluminum 2) *Stereo reproduktory *Samsung DeX *Smart View *Always On Displej *Android Auto *Délka podpory od uvedení na trh: 7 letOperační systém: ,Android 16/ One UI 8.5
Procesor - počet jader: ,Exynoss 2600 - 10 jader
Procesor - frekvence: ,3,8 GHz
Uživatelská paměť [GB]: ,512
Velikost RAM [GB]: ,12
Paměťové karty: ,Nepodporuje
Displej - úhlopříčka [palce]: ,6,3“, Dynamic AMOLED 2X
Displej - rozlišení [pix]: ,FHD+ 2340 x 1080
Dotykový displej: ,Ano
Klávesnice: ,Ne
Konektivita: , *Bluetooth 5,3 *Wi-Fi 7 *eSIM
Senzory: , *Snímač otisků prstů
Fotoaparát: , *Hlavní: 50 MP, f/1.8, OIS *Velikost hlavního snímače: 1/1.56'', 1.0 µm *Ultra širokoúhlý: 12 MP, f/2.2, 120° *Tele objektiv: 10 MP, f/2.4, OIS *Optický zoom: 3x *Přední: 12 MP, f/2.2
Baterie: , *Bezdrátové nabíjení: Ano, 15 W *Rychlost nabíjení: 25 W *Kapacita baterie: 4300 mAh
Rozměry [mm]: ,71.7 x 149.6 x 7.2 mm
Hmotnost [g]: , 167 g
Obsah balení: ,USB-C kabel, jehla na vyjmutí SIM karty, průvodce rychlým spuštěním
Záruka: ,24 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartfóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| EAN: | 8806097827863 |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Ano |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobce CPU: | Samsung Exynos |
| Typ úložiska: | Nepodporuje |
| Verzia operačného systému: | Android 16 |
| Obsah balenia: | USB-C kabel, jehla na vyjmutí SIM karty, průvodce |
| Veľkosť displeja ("): | 6,3 |
| Rozlíšenie displeja (pix): | 2340x1080 |
| Bluetooth: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Záruka: | 2 roky |
| Pamäť RAM (GB): | 12 |
| Pevný disk - paměť (GB): | 512 |
| Barva - přesná: | Cobalt Violet |
| Baterie vyjímatelná: | Ne |
| HW klávesnica: | Ne |
| Zadní fotoaparát (Mpx): | 50 |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Ano |
| Přední fotoaparát (Mpx): | 12 |
| Model: | S26 |
| Modelová řada: | Samsung Galaxy S26 |
| Počet jader CPU: | 10 |
| Kapacita batérie (mAh): | 4300, od 4000 do 4990 mAh |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 3,8 |
| Konektor datový/napájací: | USB-C |
| Model CPU: | Exynoss 2600 |
| Voděodolnost: | Ano |
| Outdoorový: | Ne |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Odolnosť: | IP68 |
| Operační systém: | Android |
| Funkce rychlonabíjení zařízení: | Ano |
| Počet objektivů (zadních): | 3 |
| Clona zadní foto (nejmenší): | f/1,8 |
| Počet objektivů (předních): | 1 |
| Clona přední foto (nejmenší): | f/2,2 |
| Funkce fotoaparátu: | optický zoom 3x |
| Rozlišení videozáznamu: | 7680x4320 (8K) |
| Výkon nabíjení (W) (max): | 25 |
| Výška (mm): | 149,6 |
| Šířka (mm): | 71,7 |
| Hloubka (mm): | 7,2 |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| Barva: | Fialová |
| Podpora AI: | Ano |
| Napájecí adaptér v balení: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
