Samsung ViewFinity S6/S65TC/34''/VA/3440x1440/100Hz/5ms/White/2R
Kód: LS34C650TAUXEN
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
34" Samsung ViewFinity S65TCReproduktory 5W
QHD, Curved 1000R
Typ VA, HDR10
Velikost obrazovky 34" (21 : 9)
Jas 350 cd/m?
100Hz, FreeSync, Eye Saver Mode, Flicker Free, Adaptive Picture, polohovatelný stojan
KVM Switch, Daisy Chain
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 31 - 40 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 10.82 kg |
| EAN: | 8806095207834 |
| Formát obrazu: | Panorama 21:9 |
| FreeSync: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Kontrast (statický): | 3000:1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Typ obrazovky: | LCD VA/PVA/MVA |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 806,6 × 369,4 × 125,0 |
| Jas (cd/m2=nits) - přesný: | 350 |
| Hmotnost (kg): | 5,3 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Barva: | Bílá |
| Rozlišení (šxv): | 3440x1440 |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Počet pixelov na šírku: | 3440 |
| Počet pixelov na výšku: | 1440 |
| Úhlopříčka přesná ("): | 34 |
| Uhlopriečka: | 33" - 40" |
| Model: | S65TC |
| Doba odezvy (ms): | 5 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ano |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 100 |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| HDR: | HDR10 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Spotřeba energie (W): | 32 |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 kg |
| Konektor LAN RJ-45: | Ano |
| Výkon repro (W): | 5 W |
| Záruka: | 2 Roky |
| Modelová řada: | Samsung ViewFinity S6 |
| TCO Certified: | Ano |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
