SEAGATE Externí HDD 4TB Expansion portable, USB 3.0, Černá
Kód: STKM4000400
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Seagate Expansion Portable 4TB
Prenosný disk Seagate Expansion je kompaktný a ideálny na cestovanie. Ihneď pridajte viac úložného priestoru do svojho PC alebo Mac a vezmite si so sebou veľké súbory na cestách.
- Využite vysoké rýchlosti prenosu dát s rozhraním USB 3.0
- Disk je napájaný z USB kábla, takže nie je potrebné externé napájanie

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | USB 3.0 |
| Formát disku | Externý HDD |
| Typ pevného disku | HDD |
| Celková kapacita | 4 TB |
| Kompatibilné s | Windows, MacOS |
| Veľkosť a váha | |
| Veľkosť | 115 x 80 x 21 mm |
| Váha | 257 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 3660619040254 |
| Použití disku: | Externí disky |
| HDD Kapacita (GB): | 4000 |
| Rozhranie: | externí USB 3.0 |
| Typ disku: | HDD externý |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
