SEAGATE Externí HDD 2TB Game Drive pro Xbox, USB 3.2, Černá
Kód: STKX2000400
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Seagate Game Drive pre Xbox 2TB
Prevezmite kontrolu nad svojím herným zážitkom pomocou Game Drive pre Xbox. Tenší a uprataný dizajn tohto disku s úložiskom až 4 TB dopĺňa Xbox Series X, Xbox Series S, akúkoľvek generáciu Xbox One a Game Pass – ideálny pre vytvorenie vášho Game Vaultu a jeho nosenie na cestách. Zabudovaný LED pások navyše osvetľuje vaše herné centrum zelenou farbou pre Xbox.
- VYSTAVTE SI SVOJ GAME VAULT Kapacita 2 TB na vytvorenie dokonalého herného trezoru bez obetovania titulov
- CERTIFIKOVANÉ PRE XBOX Kompatibilné s Xbox Series X, Xbox Series S a všetkými generáciami Xbox One
- BRILIANTNÝ DIZAJN Odvážny a rafinovaný dizajn, vytvorený tak, aby ladil s vaším Xboxom
- ROZSVIETITE Zabudovaný LED panel osvetľuje vaše herné centrum zelenou

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Kapacita HDD | 2 TB |
| Podsvietenie | Zelené |
| Kompatibilné s | Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 122,5 x 80 x 14,5 mm |
| Váha | 167 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.29 kg |
| EAN: | 3660619041213 |
| Použití disku: | Externí disky |
| HDD Kapacita (GB): | 2000 |
| Rozhranie: | externí USB 3.2 |
| Typ disku: | HDD externý |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
