SEAGATE Externí HDD 2TB One Touch PW, USB 3.0, Stříbrná
Kód: STKY2000401
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Seagate One Touch 2TB
Prenosný úložisko Seagate One Touch je dostatočne malé a zároveň ponúka veľa priestoru na obsah a kapacitu. S elegantnými farbami na výber a až 5 TB seriózneho priestoru pre rastúcu digitálnu knižnicu je tento prenosný pevným diskom kompatibilný s USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) a počítačmi so systémom Windows aj Mac.
- Textúrovaný kovový povrch
- Zahŕňa službu na ochranu údajov Rescue Data Recovery Services

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | USB 3.0 |
| Formát disku | Externý HDD |
| Typ pevného disku | HDD |
| Celková kapacita | 2 TB |
| Kompatibilné s | Windows, MacOS |
| Veľkosť a váha | |
| Veľkosť | 115 x 78 x 12 mm |
| Váha | 148 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| EAN: | 3660619041619 |
| Použití disku: | Externí disky |
| HDD Kapacita (GB): | 2000 |
| Rozhranie: | externí USB 3.0 |
| Typ disku: | HDD externý |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
