SEAGATE Externí HDD 4TB One Touch PW, USB 3.0, Černá
Kód: STKZ4000400
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Seagate One Touch 4TB
Prenosné úložisko Seagate One Touch je dostatočne malé a zároveň ponúka veľký priestor pre obsah a kapacitu. S elegantnými farbami na výber a až 5 TB seriózneho priestoru pre rastúcu digitálnu knižnicu je tento prenosný pevný disk kompatibilný s USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) a počítačmi so systémom Windows aj Mac.
- Textúrovaný kovový povrch
- Zahrnuje službu na ochranu údajov Rescue Data Recovery Services

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | USB 3.0 |
| Formát disku | Externý HDD |
| Typ pevného disku | HDD |
| Celková kapacita | 4 TB |
| Kompatibilný s | Windows, MacOS |
| Veľkosť a váha | |
| Veľkosť | 115 x 80 x 21 mm |
| Váha | 268 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| EAN: | 3660619041800 |
| Použití disku: | Externí disky |
| HDD Kapacita (GB): | 4000 |
| Rozhranie: | externí USB 3.0 |
| Typ disku: | HDD externý |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
