SEAGATE Externí HDD 2TB FIRECUDA GAMING, USB 3.2 Gen1
Kód: STKL2000400SK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Seagate FireCuda Gaming 2TB
Herný pevný disk FireCuda je vytvorený s kapacitou až 5 TB. Jeho elegantný a odvážny dizajn doplní vzhľad vašej bitevnej stanice. Vneste do herných seáns ďalšiu vrstvu atmosféry vďaka prispôsobiteľnému RGB LED osvetleniu.
- Jednoduchá plug-and-play kompatibilita s USB 3.2 Gen 1
- Prispôsobiteľné RGB s plnou kontrolou farieb a vzorov zadarmo vďaka Softvéru Seagate Toolkit

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | USB 3.2 |
| Formát disku | Externý HDD |
| Typ pevného disku | HDD |
| Celková kapacita | 2 TB |
| Kompatibilný s | Windows, MacOS |
| Veľkosť a váha | |
| Veľkosť | 15 x 80 x 123 mm |
| Váha | 167 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| EAN: | 3660619040155 |
| Použití disku: | Externí disky |
| HDD Kapacita (GB): | 2000 |
| Rozhranie: | externí USB 3.2 |
| Typ disku: | HDD externý |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
