SEAGATE HDD 10TB SKYHAWK AI, 3.5", SATAIII, 7200 RPM, Cache 256MB, s R/V Senzorem
Kód: ST10000VE001
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Seagate SkyHawk AI 10TB
Seagate SkyHawk AI je disk optimalizovaný na použitie v aplikáciách na analýzu videí a zobrazovanie. Je navrhnutý s pokročilými funkciami a je vhodný pre použitie s AI NVR, servery a zariadeniami s AI analytikou a možnosťami hlbokého učenia

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | SATA III |
| Formát disku | 3.5" |
| Typ pevného disku | HDD |
| Celková kapacita | 10 TB |
| Pamäť Cache | 256MB |
| Rýchlosť prenosu dát | až 255 MB/s |
| Operačná teplota | 0°C - 65°C |
| Spotreba energie pri zaťažení/V pokoji | 9,0/7,4W |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.72 kg |
| EAN: | 8592978329495 |
| Použití disku: | Pro PC |
| Formát: | 3.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 10000 |
| Rozhranie: | interní Serial ATA III |
| Otáčky HDD: | 7200 |
| Typ disku: | HDD |
| Veľkosť buffra (v MB): | 256 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
