SEAGATE HDD 1200GB EXOS 10E2400, 2.5", SAS, 512n, 10000 RPM, Cache 128MB
Kód: ST1200MM0009
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Seagate Exos 10E2400 1,2 TB
Podnikové pevné disky Seagate Exos 10E2400 sú najrýchlejšie 10K RPM disky v odbore s kapacitou až 2,4 TB v 2,5-palcovom prevedení a sú určené pre tradičné dátové centrá, kde je spotreba energie a integrita dát prvoradá.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | SAS |
| Formát disku | 2.5" |
| Typ pevného disku | HDD |
| Celková kapacita | 1,2 TB |
| Pamäť Cache | 128MB |
| Rýchlosť prenosu dát | až 250 MB/s |
| Operačná teplota | 5°C - 55°C |
| Spotreba energie pri zaťažení/ v režime pokoj | 6,9/3,7 W |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 7636490073366 |
| Použití disku: | Pro Servery |
| Formát: | 2.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 1200 |
| Rozhranie: | externí RJ45 (Ethernet) |
| Otáčky HDD: | 10000 |
| Typ disku: | HDD |
| Veľkosť buffra (v MB): | 128 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
