SEAGATE HDD 20TB EXOS X24, 3.5", SAS , 512e, 7200 RPM, Cache 512MB
Kód: ST20000NM007H
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Seagate Exos X24 20TB
Vysoký výkon s osvedčenou technológiou – disky Exos X24 spoločnosti Seagate sú postavené na platforme, ktorá sa dodáva po celom svete. Sú nasadené u popredných poskytovateľov cloudových služieb a sú najvyhľadávanejšími diskami v našej dátovej sfére. Navrhnutý s najvyššou efektívnosťou rackového priestoru a chránený Seagate Secure Exos X24 ponúka extrémne vedúcu kapacitu na trhu a tým získa si dôveru zákazníkov.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | SAS |
| Formát disku | 3.5" |
| Typ pevného disku | HDD |
| Celková kapacita | 20 TB |
| Pamäť Cache | 512 MB |
| Rýchlosť prenosu dát | až 285/ MB/s |
| Operačná teplota | 5°C - 60°C |
| Spotreba energie pri záťaži/v kľude | 9,8/6,5W |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.69 kg |
| EAN: | 763649175149 |
| Použití disku: | Pro Servery |
| Formát: | 3.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 20000 |
| Rozhranie: | externí RJ45 (Ethernet) |
| Otáčky HDD: | 7200 |
| Typ disku: | HDD |
| Veľkosť buffra (v MB): | 512 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
